Полтавщині епідемія сказу не загрожує?

Полтавщині епідемія сказу не загрожує?

Захворюваність на сказ в Україні зростає, за рік ветслужба зареєструвала 183 випадків.

Захворюваність на сказ в Україні зростає, за рік ветслужба зареєструвала 183 випадків.

На Полтавщині ситуація із захворюваністю диких тварин на сказ чи не найкраща в Україні, зазначають у Головному управлінні ветеринарної медицини в Полтавській області.

Так, за поточний рік у Полтавській області зареєстровано 16 випадків захворювання тварин на сказ: по 5 випадків у кішок та собак та 6 випадків – у лисиць, зазначив Юрій Оленіч, заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області. У Кременчуці вже більше 5 років не фіксували випадків захворювання тварин на сказ, наголосив Юрій Оленіч.

У цілому на Полтавщині за цей рік проведено близько 700 лабораторних досліджень щодо виявлення сказу серед тварин. На думку ветеринарів, головними поширювачами сказу в Україні є лисиці. Адже в пошуках їжі вони часто заходять на сільські подвір'я, приносячи вірус свійським тваринам.
У головному управлінні ветеринарної медицини наголошують: проведення профілактичних заходів серед диких, свійських та домашніх тварин обходиться значно дешевше порівняно з витратами на ліквідацію захворювання та його лікування у людей.

Ти маєшь право на захист!

Bride store
Bride store
13 Жовтня, 2015 Вівторок
12 Жовтня, 2015 Понеділок
11 Жовтня, 2015 Неділя
більше новин
Громадське.Кременчук
Kremen News