19-03-2012, 15:36

«Декамерон» і Ольга Сумська на кременчуцькій сценіфото Дмитрий Бабец


Вибухова суміш гумору, еротики, яскравого хореографічного і музичного супроводу – все це 17 березня кременчужани могли побачити на сцені міського Палацу культури ще однієї постановки Московського незалежного театру – «Декамерон».

В основі сюжету цієї п’єси новели італійського письменника епохи Відродження Джованні Бокаччо. Кременчуцьким глядачам показали цілу серію новел, кожна з яких є завершеною. Й у кожній зобразили весь виворіт людської натури і стосунків: тут тобі жадібність і зажерливість, хтивість і дволикість.
Тож на дві з половиною години кременчужани мали змогу перенестися в епоху Середньовіччя – у 1348 рік. І хоча сюжети, які розігрували актори, написані більше 500 років тому, в них легко можна впізнати наших сучасників.

«Ці руки нічого не крали», – кричить на сповіді флорентієць Чипорелло.

А глядачам у залі довелося «збирати» гроші для абата, який захотів розважитися з жінкою (рль виконала Ольга Сумська) свого прочанина. Цукерка, троянда, п’ять гривень і дріб’язок монетами – не зійшли за 10 флоринтів. Та підприємливого абата це не засмутило – він взяв у борг гроші під розписку у самого чоловіка. Розважився з його жінкою і віддав їй гроші. А наївному «рогоносцеві» сказав: «Гроші не знадобилися – забери їх у дружини». І після цього ви скажете, що це Середньовіччя?

Весь сюжет п’єси актори майстерно «приперчили» еротикою. Але їм вдалося витримати ту невидиму межу між терпкою пікантністю і відвертою вульгарністю.
Звісно, увага глядачів була прикута до чарівної білявки Ольги Сумської, яка у всіх новелах грала головних героїнь. Пані Ольга цього вечора і співала, і танцювала. Була і еротика від відомої української кіно-діви. У одній із новел Ольга Сумська з’явилася вглибині сцени, лежачи на кушетці і прикриваючи рукою оголені груди.

Слід відзначити і гру Володимира Філатова: глядачі від душі реготали з його героїв. Та, на жаль, інші заявлені в афіші відомі актори того дня на кременчуцькій сцені не з’явилися.

Олена ЛіпошкоШановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
Коментарів немає...

Додати коментар

Ваше Им`я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
Введіть код:

 
Використання будь-яких матіалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посиланн (для інтернет-видань - повне посилання) на vestnik.in.ua. Посилання обов'зковим, незалежно від повного або часткового викоистання матеріалів. Матіали, відмічені знаком "реклама" публікуються на правах реклами

Copyright © 2011, "Вісник Кременчука". Усі права захищені.