1-10-2012, 10:39

Полтавщині епідемія сказу не загрожує?

Полтавщині епідемія сказу не загрожує?

Захворюваність на сказ в Україні зростає, за рік ветслужба зареєструвала 183 випадків.

На Полтавщині ситуація із захворюваністю диких тварин на сказ чи не найкраща в Україні, зазначають у Головному управлінні ветеринарної медицини в Полтавській області.

Так, за поточний рік у Полтавській області зареєстровано 16 випадків захворювання тварин на сказ: по 5 випадків у кішок та собак та 6 випадків – у лисиць, зазначив Юрій Оленіч, заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області. У Кременчуці вже більше 5 років не фіксували випадків захворювання тварин на сказ, наголосив Юрій Оленіч.

У цілому на Полтавщині за цей рік проведено близько 700 лабораторних досліджень щодо виявлення сказу серед тварин. На думку ветеринарів, головними поширювачами сказу в Україні є лисиці. Адже в пошуках їжі вони часто заходять на сільські подвір'я, приносячи вірус свійським тваринам.
У головному управлінні ветеринарної медицини наголошують: проведення профілактичних заходів серед диких, свійських та домашніх тварин обходиться значно дешевше порівняно з витратами на ліквідацію захворювання та його лікування у людей.


Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
Коментарів немає...

Додати коментар

Ваше Им`я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
Введіть код:

 
Використання будь-яких матіалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посиланн (для інтернет-видань - повне посилання) на vestnik.in.ua. Посилання обов'зковим, незалежно від повного або часткового викоистання матеріалів. Матіали, відмічені знаком "реклама" публікуються на правах реклами

Copyright © 2011, "Вісник Кременчука". Усі права захищені.