30-06-2012, 12:26

«Время и Стекло»: "Нашу музику неможливо слухати тихо"«Головне – це обмін емоціями»

– Хто з вас «Время», а хто «Стекло»?

Позитив: – Це найбільш популярне питання!

Надя: – Зазвичай ми відповідаємо так: я – «время», а Льоша – «и». Все.

Ми довго думали над назвою гурту. Цю назву вигадав Потап. Він летів у літаку, була турбулентність. Йому щось снилося «Время и стекло, время и стекло…». Він прийшов на студію і сказав: «Ребята, давайте так!»

– Що для Вас є показником успішного виступу?

Позитив: – Реакція та віддача глядачів. Обов’язково – обмін емоціями. Якщо ти віддаєш публіці свої емоції, силу та енергію, вони залюбки тобі її повернуть. Часто буває, що під час виступу здається, що публіка віддається навіть сильніше, ніж артисти. Ми часто засмучуємося через це. Хоча, насправді, раз публіка так робила, то й виступ був гарний. Самокритика – це добре. І навіть якщо наш виступ був феєричний – ми завжди обговорюємо помилки, навіть мінімальні, адже це дуже важливо для росту гурту.

«Ми – тусовочні люди»

– Сучасна молодь – це активна молодь, небайдужа до екстриму. Який найбільш екстремальний вчинок був у Вашому житті?

Надя: – Минулого тижня я була на відпочинку у Чорногорії й літала на парашуті на висоті 500 м над морем. Мені було дуже страшно. Взагалі, я не екстремальна людина, проте відважилася на такий вчинок.

Позитив: – Я стрибав з банджі-джампінгу (вид спорту на зразок «тарзанки», де учасників прив’язують до довгого гумовому канату, на якому вони здійснюють стрибок вниз – авт.). Переді мною стрибала достатньо повна людина, й у неї канат відірвався. Дякувати Богу, внизу була спеціальна подушка, й усе обійшлося. Я легший, проте для мене це був досить адреналіновий момент.

Також мені пропонували стрибнути з парашутом, але я тільки дивився. Подумав, що краще не гратися з небом…

Як і вся сучасна молодь, гурт «Время и Стекло» полюбляє відриватися у клубах, а інколи - зависати у комп’ютерних клубах та робити різні безбашені речі.
Веселі та драйвові учасники гурту - Надя та Позитив (Льоша) розповіли «Віснику» про свій найбільш екстремальний вчинок та ставлення до сексу на першому побаченні.

– Зараз молодь на уявляє своє життя без клубів та різних тусовок. А Ви любите відвідувати клуби?

Позитив: – Звичайно, ми «тусовочні» люди! У нас клубна музика, багато клубних треків – нас це «пре», тому ми це робимо. У нас є повільні композиції, проте переважно ми думаємо про те, що потрібно робити танцювальну музику, робити свято Нашу музику неможливо слухати тихо. Зараз всій молоді з її сесіями та «предками», з усіма її проблемами не вистачає драйву.

Зазвичай під час своїх виступів ми відриваємося разом з молоддю. Частенько, якщо є можливість, ми лишаємося у тому ж клубі, де виступали, та танцюємо як навіжені.

– Зараз молодь полюбляє грати у різні комп’ютерні ігри: «бродилки», «стрелялки», стратегію. А вас можна назвати геймером?

Позитив: – У шкільні роки я часто зависав у комп’ютерних клубах. Звичайно, грав у Counter-Strike. Раніше мене так затягували ігри, що міг пропустити багато часу на якісь інші гарні моменти. Я навіть зараз купив комп’ютер, на якому не можу грати, а тільки пишу музику. Проте мені подобаються «бродилки», стимулятори, «голочки», в мене навіть вдома є руль, але зараз він вкривається пилом.

– Коли у дівчини та хлопця стосунки не складаються, їм радять «будь собой, и все получится». Що робити, коли ця тактика не спрацьовує?

Позитив: – Кидати. Насправді, я вірю, що у кожного з нас у світі є своя друга половинка, яку людина обов’язково знайде. У мене був момент, коли у шкільні роки дуже хотів зустрічатися з однією дівчиною, а вона мене взагалі ненавиділа. Проте я настільки захотів цього, що потім з нею цілий рік зустрічався. Все можливо! Проте - обов’язково бути собою. Не можна ні під кого підлаштовуватися. Рано чи пізно у вас станеться якийсь конфлікт, і вам набридне прикидатися.

– Зараз говорять, що «секс та молодь – нерозлучна парочка». Багато хлопців та дівчат вважають нормальним займатися сексом на першому побаченні. Як ви ставитесь до подібного?

Надя: – У мене є знайома пара, яка так познайомилася й одружилася. Зараз у них все добре. Проте в мене таких стосунків не було.

Позитив: – Гадаю, зі мною всі погодяться: навіть якщо так відбувається, - я лише за безпечний секс.


Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
Коментарів немає...

Додати коментар

Ваше Им`я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
Введіть код:

 
Використання будь-яких матіалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посиланн (для інтернет-видань - повне посилання) на vestnik.in.ua. Посилання обов'зковим, незалежно від повного або часткового викоистання матеріалів. Матіали, відмічені знаком "реклама" публікуються на правах реклами

Copyright © 2011, "Вісник Кременчука". Усі права захищені.