Депутати міськради встановили рекорд

Найактивнішими цього разу були депутати фракції «Фронту змін» – вони підготували 4 запити.

Вікторія Гончаренко знову підняла питання про житлові права мешканців з вул.Гагаріна, 24. Депутат у повторному запиті просить надати гарантії прав на житло в цьому будинку.

Депутата Дмитра Кравченка хвилює освітлення на набережній Лейтенанта Дніпрова поблизу гаражів. Там – небезпечна ділянка дороги, а освітлення немає. Тому Дмитро Кравченко звернувся до депутатів з проханням підтримати його запит та виділити гроші на освітлення цієї ділянки дороги. Депутат також має в своєму розпорядженні понад 350 підписів автолюбителів, які щодня їздять цією дорогою.

Крім освітлення, Дмитро Кравченко підготував запит щодо матеріального забезпечення лінійного відділу водної міліції. У них немає плавзасобів, які необхідні для роботи. Колеги підтримали обидва запити Дмитра Кравченка. Тому для цих потреб шукатимуть кошти.

Депутата Сергія Іванова знову хвилює сфера ЖКГ: у своєму запиті він вимагає відповіді на питання, які саме роботи проводили керуючі компанії протягом 2007-2011 років на окрузі № 11 та які заплановані на 2011-2012. Крім того, він запитує, як використані гроші мешканців, що їх заплатили за експвитрати.

Володимира Шайногу, депутата фракції Партії регіонів, цікавить, на підставі яких документів тролейбусне управління розміщує рекламу на електроопорах та скільки грошей КТУ отримало за таку послуги від підприємців.

Чому немає вночі холодної води? З цим запитанням до КП «Теплоенерго» звернувся депутат Олег Говорушко (фракція «Батьківщина»). До нього звернулись мешканці мікрорайону з запитанням, чому на третьому Занасипу вночі немає холодної води, а зранку певний час вона холодна.

Ще один запит, який підготував Олег Говорушко, – це питання аптек у цьому ж мікрорайоні. Людям, що звернулись, доводиться їздити в інший мікрорайон, тому депутат просить прискорити цей процес.

А людям першого Занасипу перегородили прохід до річки. Підприємство «Сільгосппродукт», яке орендує човнову станцію, огородило спуск до річки. Про це в своєму запиті розповіла депутат Оксана Гуйда (фракція «Батьківщина). Вона звернулась до колег із запитом не подовжувати термін оренди цьому підприємству, адже ділянка використовується не за призначенням.

Фракція «Рідне місто» та її голова Юрій Гриценко підняли питання про вигул тварин. Депутат каже, що в місті існують правила поводження з тваринами, затверджені міськрадою. В них написано, що тварини повинні гуляти в намордниках, за собаками – прибирати тощо. Однак правила ніхто не виконує, а виконавчі органи та міліція не контролюють їх виконання. Цього року, приміром, не складено жодного протоколу про адмінпорушення.

Депутати підтримали і запит Юрія Гриценка, і всі інші 9 запитів.

Ольга Мінчук
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин