Сергій Іванов: Кожен має знати, як керуючі компанії витрачають кошти

Сергій Іванов – останній депутат фракції «Фронт змін» у міськраді, діяльність якого ми висвітлюємо. Взагалі, депутати цієї фракції – одні із найактивніших у сесійній залі. Майже на кожне засідання сесії міськради вони виносять депутатські запити.

Так і Сергій Іванов виступив із депутатським зверненням щодо роботи керуючих компаній. Але народні обранці Кременчука підтримали цей запит з другого разу, та й то з перевагою в один голос.

«На мою думку, справа в тому, що дехто з міських депутатів є засновниками керуючих компаній. А їм звіт про роботу власних структур, можливо, не цікавий. А можливо, депутати просто не розібралися в суті питання. Бо одразу після сесії підходили і пропонували мені винести цей запит на наступне засідання»,– розповів пан Іванов.

Так це чи ні, але наступного разу депутатське звернення Сергія Іванова підтримали, і він чекає результатів.

Та, як він сам зазначає, у разі негативного результату звертався б ще. Шукав би інші підходи. І додає, що проблема, яку він піднімає, не нова: вона стосується депутатської діяльності майже кожного його колеги по міській раді. Її піднімали депутати різних фракцій, і не раз, але конкретної відповіді не отримували.

Кременчужани мають знати, за що платять експвитрати

«Суть мого депутатського запиту полягає не в тому, щоб знайти винних у поганій роботі керуючих компаній. Мені, як депутату, потрібно володіти інформацією про те, що зроблено і що робиться сьогодні. Наскільки це відповідає дійсності, а головне – що потрібно зробити для якісної роботи комунальних служб сьогодні.

Зараз літо. Відлиги і зливи залишились позаду, і проблем у будинках нібито не видно. Але з початком осені вони обов’язково про себе нагадають. Не оминуть і тих, хто сплачує комунальні послуги вчасно, а це – більшість кременчужан. Тож я хочу, щоб керуючі компанії оприлюднили інформацію по кожному будинку в місті на офіційному сайті міської ради: стан, план ремонтних робіт, строки виконання. Спочатку я хотів отримати таку інформацію лише по своєму округу. Але оскільки будинки обслуговують обидві керуючі компанії – і «Добробит», і «Житлорембудсервіс», вирішив писати запит щодо роботи обох. І на все місто. Бо знати, куди і на що йдуть кошти, сплачені людьми за комунальними рахунками, мають право всі кременчужани»,– розповів про суть свого депутатського звернення Сергій Іванов.

До речі, «своїм округом» депутат Іванов називає округ, де він балотувався на минулих виборах і не пройшов. Зараз тут депутатом є Ірина Дроздова, голова правління ВАТ «Кременчукм’ясо».

«Я балотувався у депутати по 11-му виборчому округу. Тому питання, де залишитися, не поставало взагалі. Бо мені, як нікому, відомі проблеми його мешканців. Саме тут я живу понад двадцять років, тож бачу все, що відбувається. На окрузі стара забудова, більшість будинків вже давно відсвяткувала свій піввіковий ювілей. Тож не дивно, що людей першочергово хвилюють проблеми «комуналки». Саме вік і, насамперед, стан будівель стримують людей щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Хоча сама ідея – зовсім непогана. Про це ми розмовляємо під час кожної зустрічі. На мою думку, для того, щоб ОСББ існувало, потрібен ініціатор, той, хто буквально «горів» би цією ідеєю. А головне – люди повинні приймати у власність капітально і якісно відремонтовані будинки»,– так окреслив пан Іванов коло завдань своєї депутатської діяльності, зазначивши, що кожними вихідними обходить свій округ, цікавлячись проблемами.

Кошти керуючих компаній потрібно контролювати

Аби проблем із комуналкою у місті поменшало, роботу керуючих компаній має контролювати як міське управління ЖКГ, так і самі депутати – такий рецепт успішної роботи від Сергія Іванова: «Житлово-комунальне господарство – машина, яка і заробляє гроші, і роботу якої важко перевірити. Тож її потрібно контролювати. Належний контроль – це гарантія позитивних змін. Керуючі компанії – це приватники. Вони замовляють роботу у таких же приватників, як і самі. Це ситуація, у якій важко контролювати фінансові потоки. Але повторюю, потрібен контроль не лише з боку міського управління ЖКГ, а й нас, депутатів, у першу чергу. За свою роботу, якість її виконання і витрачені кошти слід відповідати. Це – цілком нормально».

Позиція депутата:

– Які проблеми у місті, на вашу думку, потрібно вирішувати у першу чергу?

– Звісно на першому місці – комунальні питання. Це те, що хвилює кременчужан найбільше. Є проблеми, які потребують негайного вирішення, є й ті, що вирішуються поступово. Але не можу не погодитися з думкою міської влади: до їх вирішення потрібно підходити виважено і раціонально, враховуючи думки фахівців і побажання кременчужан.

– Як Ви вважаєте, переведення онкодиспансеру у відділення першої міської лікарні вирішить проблему цього лікувального закладу? Чи варто розглядати, як варіант, розміщення онкодиспансеру в приміщенні колишнього військового госпіталю?

– Безперечно, онкодиспансер потрібен нашому місту. Але, зрозуміло, потрібні і кошти, щоб він нормально функціонував. Та головне – розпочати щось робити. Так, нещодавно сталеливарний завод перерахував 5 мільйонів гривень, але це разове надходження і ця сума в жодному разі не може компенсувати шкоди, якої завдає підприємство навколишньому середовищу і людям. Взагалі, потрібно , щоб великі промислові підприємства міста теж перерахували кошти на онкодиспансер. А в приміщенні колишнього військового шпиталю слід зробити спеціальний центр лікування онкохворих, який потрібен не лише Кременчуку. Цього потребує весь наш регіон. Тож і кошти на його створення і утримання повинні виділятися не лише з міського бюджету, а й з обласного. Потрібне і державне фінансування.

Довідка

Сергій Іванов народився у 1960 році. Закінчив Кременчуцький політехнічний університет. Працював електриком на автомобільному заводі, водієм в автоколоні 2252. З 1985 по 1990 рік працював у Полтавському управлінні бурових робіт (м. Новий Уренгой). На сьогодні – генеральний директор ТОВ «XXI век», засновник лікувально-діагностичного центру «Арніка».

Сергій Іванов веде прийом виборців: перший понеділок місяця у приміщенні ради громадськості мікрорайону №4, за адресою: вул. 60-річчя Жовтня, 80. Телефон: 5–18–89. Час прийому: 16.30 – 17.30.
перший вівторок місяця – у приміщенні громадської приймальні Політичної партії «Фронт змін», за адресою: вул. Переяславська, 55-а. Телефон 79–11–53. Час прийому: 16.00 – 17.00.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин