Стоянки маршруток перевірять

Перевірку стоянок маршрутних таксі проведуть у місті найближчим часом. Про це завідувача відділу транспорту й енергетики Володимира Кургаєва повідомив на засіданні апаратної наради мер міста Олег Бабаєв.

«Я не допущу, аби на кінцевих зупинках були купи сміття через те, що там стоять маршрутники. Це питання слід вирішувати: обладнати місця для відпочинку водіїв, зробити туалети, встановити урни. Я особисто перевірю кожну кінцеву зупинку», – сказав мер.

Нарікань на роботу самих маршрутних також вдосталь. Мова йде про прояви хамства з боку водіїв, паління у салоні машини, та інше. Власники ж маршрутів не відхрещуються від існуючих проблем, але й вирішувати їх не поспішають, посилаючись на низьку вартість проїзду у міському транспорті.

Нагадаємо, що міський голова категорично проти збільшення вартості проїзду у маршрутних таксі міста. На всі прохання власників маршрутів підняти ціну до 2,5 гривні він заперечив. «Нехай хоч головою об стінку б’ються, а підняти ціни на проїзд я не дам», – сказав Олег Бабаєв.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин