ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ: Холод та дощ на заваді не стали

11 червня. КВБЗ – «Інтер-Авто» – 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) (Пономарьов, Сокуренко – Стеценко).

В суботу КВБЗ забив на один гол більше у матчі з «Інтер-Авто». Це була перша перемога вагонників у чемпіонаті, і шанси потрапити до четвірки кращих у них ще залишаються.

JTI – «Лукас» – 2:4 (1:0, 1:1, 0:3) (Клименко, Самойленко – Шаманський, Бондарь, Кулька, Данилейко).

Лише в третьому таймі «Лукас» дотиснув непоступливий JTI. Три голи за п’ять хвилин.

«Нафтосервіс» – «Берінг» – 0:5 (Диндіков А. 3, Павлов, Гориславець).

Перші три очки набрав «Берінг». Допоміг цьому хет-трик Диндікова, а сам Антон очолив гонку бомбардирів. До речі, отримав травму один із лідерів команди Євген Розка, і «Берінг» одразу підсилив склад Максимом Мірошниченком та голкіпером Арсенієм Поляковим.

В третьому матчі першого дня «Інтербуд» розбив ПМГУ – 9:3 (Чурій 3, Прошакін 2, Гавренков 2, Галєта, Коба – Щербак 2, Чкан).

12 червня. «Стріт» – КВБЗ – 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) (Шаповал 2, Петрика, Гулардава – Грінденко 2, Яблоков).

На другий день у першому матчі Валерій Яблоков першим розмочив рахунок і цим лише розлютив суперника. «Стріт» за 12 хвилин забив чотири голи і жодного не отримав у відповідь – 4:1. Здавалось, гру зроблено, адже залишалось грати 6 хвилин. Але у пляжному футболі, як і в його брата, міні-футболі, це достатній час, щоб відіграти такий гандикап. Віталій Грінденко робить дубль, втім далі «Стріт» грамотно «засушив» гру і втримав перевагу.

«Берінг» – ПМГУ – 5:2 (0:1, 3:0, 2:1) (Диндіков А. 2, Гориславець, Диндіков О., Радочин – Демченко, Калін).

Єдиний у першому таймі гол зі штрафного забив Микола Демченко, й одразу пролунав свисток про його закінчення. Далі три м’ячі залітали в ворота ПМГУ. Антон Диндіков, лежачи на піску, виграв боротьбу у захисника та голкіпера і просто заштовхав круглого у ворота. Потім Олег Гориславець ударом з льоту завершив комбінацію партнерів, а Олександр Диндіков влучно пробив зі штрафного. У третьому таймі команди ще по разу обмінялись влучними ударами.

«Інтер-Авто» – JTI – 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) (Шишкін, Бородін – Коваль, Чимирис, Клименко, Ковалевський).

JTI продовжує набирати очки і залишається одним із претендентів на чемпіонський титул.

«Лукас» – «Нафтосервіс» – 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) (Валєєв 2, Кулька – Максимов, Міщенко).

З натугою набирає очки «Лукас». Рахунок у матчі на третій хвилині після красивої комбінації ударом головою відкрив Максим Кулька. Едвін Валєєв ще в першому таймі подвоїв перевагу «солодких». Далі підопічні Ігоря Краєвського, хоч і не без проблем, здобули потрібні три очки.