Бодяжив коньячок у квартирі

210 літрів паленої горілки і коньяку вилучили правоохоронці на квартирі у виробника оковитої. Разом із ароматизаторами і барвниками, а також обладнанням для виготовлення горілки і коньяку.

Виготовлення паленої горілки і коньяку підприємливий кременчужанин поставив на потік. Купував спирт, різні ароматизатори і барвники. Над цим шаманив і отримував готовий продукт, який продавав на ринках міста.

«Ще на початку року працівники міського управління міліції виявили у 22-річного кременчужанина підозрілу рідину у пластикових пляшках. Молодий чоловік зазначив, що купив цей напій, як коньяк, у невідомого за 20 гривень за пляшку», – розповів передісторію в.о начальника міської міліції Сергій Зюбаненко.

Чоловік тоді засумнівався у якості напою в пластиковій пляшці і приніс її на експертизу.

Саме експертиза встановила, що коньяк, то зовсім не коньяк, а суміш із води і спирту. І не підпадає під жодні державні стандарти.

Отримавши такі висновки, правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу – незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів.

Незабаром слідчі вийшли і на самого виробника оковитої. Виявилося, що 50-річний кременчужанин не перший місяць виготовляв горілку і коньяк прямо на квартирі.

Підприємливий винороб купував звичайний етиловий спирт за 30 – 35 гривень за літр, додавав ароматизатори і барвники й отримував готову продукцію: горілку і коньячок. З літра спирту виходило три літри оковитої. А ось ціна на коньяк і горілку була різна. Коньяк традиційно йшов дорожче. Не набагато – на дві гривні: 24 гривні за літр.

Наразі і готову продукцію (до речі, на загальну вартість 5 тисяч 250 гривень), і складові для її виготовлення вилучено. Триває дослідча перевірка, у ході якої правоохоронці вивчають всі обставини скоєння злочину, також вирішується питання за статтею незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин