Нічийні кіоски продовжують ліквідовувати

Відділ з контролю за благоустроєм на чолі із Сергієм Гаріфовим продовжує наносити нові зірочки на фюзеляж свого відділу. В Кременчуці з часу роботи цього відділу вже евакуйовано 73 металоконструкції, якими вважають нічийні кіоски, що займають територію незаконно, без документів.

За розрахунками Сергія Олександровича, ліквідувати треба ще близько трьохста кіосків, аби повністю очистити місто від брудних та незаконних малих архітектурних форм, які більше нагадують не архітектурну форму, а купу металобрухту.

Виконуючи цю важливу місію в нашому місті, начальник відділу з контролю за благоустроєм дещо обурений тим, що в засобах масової інформації з’являються негативні коментарі: «Розповідають мешканцям про те, що ми знищуємо підприємців, забираємо в них роботу. Це не так. Ми ведемо боротьбу за те, щоб в місті не було якихось неприглядних і брудних торговельних павільйонів, які до того ж працюють діяльність без документів. Ми ведемо боротьбу за чесних міських підприємців, павільйони яких розміщено з усією дозвільною документацією, які сплачують необхідні збори для розвитку Кременчука».

Важливо зауважити, що кожен кіоск перед евакуацією проходить процедуру узгодження питань із власниками. І в режимі комісій та обговорень більшість із них не приходить і не виявляє бажання приводити малу архітектурну форму у належний вид, прибрати закріплену за ним територію та зберегти за собою право працювати з цим кіоском. І лише тоді щодо такого кіоску приймається рішення про визнання його нічийною металоконструкцією, що підлягає евакуації. Тож, кременчужани мають усвідомлювати – в місті переважно прибирають ті павільйони, яки взагалі не використовуються як торговельні точки. При цьому, як правило, під час евакуації у кожного кіоску знаходиться власник. Часто закриті кіоски використовуються під міні-склади. Так, в одному з нещодавно евакуйованих торговельних павільйонів зберігалось близько 8 тонн майна.

Роботу відділу з контролю за благоустроєм підтримав також і перший віце-мер Андрій Погрібний: «Місту обходиться вивіз однієї нічийної металоконструкції приблизно у триста гривень. Це недорого, враховуючи ту користь, яку це приносить місту. І ми не заспокоїмось, доки не приберемо всі незаконні кіоски».

Микола Фельдман
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин