Ніч розкурочених автівок

«Кому потрібна моя старенька автівка? – бідкався власник білої «Таврії». Його автомобіль, який стояв під вікнами п’ятиповерхівки у провулку Гвардійському, 8, невідомі намагалися угнати, з’єднавши докупи два дротики, але їм це не вдалося. Проте шкоди наробили: проникли усередину, вибивши бокове скло. Його рештки лежали поруч.

До речі, поряд стояла теж «Таврія», але вона обладнана сигналізацією, тож її не зачепили.

«З березня це вже вдруге мою «Волгу» намагаються викрасти: того разу теж вибили скло. У мене навіть все задокументовано. А це знову моя машина «під прицілом», добре, хоч не викрали», – розповів власник «Волги».

Як зазначив в.о начальника міської міліції Сергій Зюбаненко, невідомі орудували у районі провулку Гвардійського, у радіусі менше кілометра. За його словами, тіє ночі місто патрулювало 60-70 відсотків особового складу.

«Тож у мене багато запитань до працівників патрульно-постової служби», – зауважив Сергій Зюбаненко.

Того дня правоохоронці отримали і повідомлення, що з цього району викрадено «Москвич», у народі таку модель називають «пиріжок».

«Оскільки раніше з цього району, а саме з двору на вулиці Київській було викрадено «Жигулі» п’ятої моделі, то ми пов’язали ці два випадки», – розповів Сергій Зюбаненко.

Два дні правоохоронці розшукували зниклу автівку, але «пропажа» виявилася сама. Власник повідомив, що його напарник взяв «Москвич» поїздити, а повідомити забув.

Тож «пиріжок» з рахунку списали. А ось факт понівечення семи машин так і залишається фактом.

Встановлено, що автівки потрапили під руку двом чоловікам 30–35 років. Одна жінка бачила з балкону, як вони знущаються над машиною. Тож правоохоронці склали їх прикмети, і, як виявилося, вони і раніше потрапляли у їх поле зору.

Наразі встановлюються всі подробиці цього відвертого нічного нападу на автівки. Чому чоловіки це скоїли: чи з цікавості, чи з якихось інших міркувань, стане відомо пізніше, повідомляють у прес-службі міського управління міліції.

Скільки коштує безпека

«Щоб зменшити ризик того, що ваша машина постраждає від рук хуліганів, чи від угону її не варто залишати під під’їздом. Це найперша порада з безпеки», – порадив старший інспектор ДАІ Кременчука Володимир Кравченко.

За його словами, найкраще на ніч машину ставити на стоянку, яка охороняється, або в гараж.

«При виборі автостоянки звертайте увагу, щоб вона була обладнана шлагбаумом, і звичайно, – ворота. Гараж – теж варіант. Але і тут це має бути охороняємий гаражний кооператив, куди власників запускають за спеціальними картками», – зазначив Володимир Кравченко.

А ось сигналізація – не найкращий варіант. «Навіть найскладнішу сигналізацію викрадачі примудряються відключати», – зауважив даїшник.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин