Німці люблять наших дітей

Мешканці німецького містечка Штоках уже шість років поспіль приймають у себе вдома наших дітей-інвалідів. Завдяки благодійним внескам звичайних людей діти мають змогу два тижні відпочити в одному з найкрасивіших куточків Німеччини, пройти медичне обстеження й навіть лікуватися в клініках цієї країни.

Німеччина – країна з однією з найкращих систем соціального захисту населення у Європі. Однак не всі програми роботи з інвалідами фінансує держава. Більшість допоміжних програм оплачують звичайні німці, які бажають допомагати тим, хто має проблеми зі здоров’ям. Однією з таких є програма перебування й оздоровлення дітей інвалідів Кременчука у Штоках. За шість років це містечко відвідали 35 діточок, двоє з них, Сашко Назаров та Родіон Косинко, навіть пройшли курс лікування.

Батьки дітей оплачують лише проїзд, всі ж інші витрати бере на себе німецька сторона.

«Люди цілий рік проводять благодійні концерти, ярмарки, розпродажі та інші заходи, щоб назбирати необхідну суму. Серед них звичайні німці, люди, які живуть і працюють, але які не байдужі до проблем українських дітей. Наприклад, один чоловік, власник приватної пекарні, щоранку привозить нашим діткам свіжу випічку, а жінка, що мешкає поруч із нашим будинком кожного дня приносить кошик із фруктами, – розповідає Юлія Івакіна, директор міського центру реабілітації дітей інвалідів. – Мешканці містечка приходять разом із родинами, проводять час із нашими дітками. Вони знають про Кременчук, і щороку чекають на приїзд нашої малечі».

Заступник міського голови Віктор Калашник на запрошення бургомістра Райнера Штольца відвідав м. Штоках був захоплений красотою цього міста, а також бажанням людей допомагати нашим дітям.

Євгенія Гамза
Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин