Ще на десять днів перенесено строк включення гарячої води у нагірній частині міста

Сьогодні легше назвати райони, де у місті є гаряча вода, ніж ті, де її немає. Відповідальними за такий стан речей у міськвиконкомі називають ВАТ «Полтавообленерго». Адже відключення проведено згідно з їхнім планом заміни труб під час проведення підготовки до опалювального сезону. Мешканці нагірної частини мали отримати воду ще 4 червня, потім була названа дата 10 червня, зараз говорять про нову десятиденну затримку. Проблема ж навіть не в тому, що переносять час, а в тому, що на сьогодні жодних робіт із заміни труб не зроблено. Їх навіть не придбано, і роботи ніякі не ведуться.

Заручники проблеми

Поки власники підприємства не можуть знайти спільну мову, бранцями ситуації є все місто. Бо не підготовані до опалювального сезону тепломережі не стануть проблемою одного будинку – може постраждати все місто. Зараз без гарячої води живуть на Молодіжному, у всій нагірній частині міста. Вже традиційно все літо без «комфорту» мешкають у Крюкові. Однак саме у крюків’ян є надія на вчасний початок опалювального сезону, адже підготовкою до нього, на відміну від інших районів міста, займаються фахівці вагонного заводу та керуючої компанії «Добробит». Не залежно від того, чи проведуть ремонтні роботи у вже відключених районах на початку липня від водопостачання відключать і центральну частину міста. Тоді можна сміливо вже казати, що у Кременчуці гарячої води немає.

«Я поїду до президента!»

Міський голова таким станом справ обурений. На апаратній нараді він кілька раз підкреслив, що не допустить трагедії Алчевська у Кременчуці.
«Ми не можемо дозволити власникам підприємства так ставитись до кременчужан. Вважайте, літа вже немає, пройде – й не побачимо, а роботи ще не проведені взагалі. Як вони планують встигнути?

Якщо вони не бажають виконувати роботи, ми змусимо їх це робити. Я не залишу це просто так. Якщо потрібно, я поїду до прем’єр-міністра, до президента, але зірвати опалювальний сезон я не дам», – сказав Олег Бабаєв.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин