Холеру контролюють

Холерний вібріон.

«Ми постійно проводимо перевірки, беручи проби води, тож ситуацію контролюємо. Є лише бажання нагадати людям, що слід мити руки й не ризикувати власним здоров’ям, купуючи продукти на стихійних ринках та куштуючи їх немитими», – сказав Віктор Самойленко, головний лікар Кременчуцької СЕС.

Довідка

Виявлений вібріон належить до так званих «авірулентних» – тобто викликати холеру він не зможе. Проте спричинити важке кишкове захворювання інфекція здатна. Її симптомами є гострі болі в животі, часта блювота і розлад шлунку.

Біологічна структура вібріона, а також схожість медичних свідчень вельми схожі на справжню холеру. Проте, фахівці відзначають, що незважаючи на всю небезпеку для людини, до цієї хвороби інфекція відношення не має.

Знайдену в Кременчуцькій воді інфекцію фахівці називають НАК-вібріоном або холерним вібріоном не 01-ої групи. Для того, щоб не викликати плутанину і панічні настрої серед населення, йому дали ще одну назву – холероподібний.

Від холероподібного вібріону заразитися холерою людина не може. Але наявність його у воді свідчить про те, що тут є умови для розвитку холерного вібріону та інших шкідливих бактерій – смертельно небезпечних для людей. Крім того, слід пам’ятати, що час розвитку холерних вібріонів за сприятливих умов лише 8 годин.

Ми ще раз нагадуємо всім, що холера, це хвороба брудних рук, тож необхідно дотримуватись гігієни. Обов’язково мити руки перед їжею, не вживати немиті овочі або фрукти. Також у профілактиці холери особливо важливе суворе додержання санітарно-гігієнічних норм із забезпечення водопостачання та утримання каналізації.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин