Богдан Ряпосов – кращий гірський гонщик на міжнародній багатоденці пам’яті Василя Скопенка

Ювілейна, 55-та гонка проходила в містах Польщі на початку червня. На шосе Кременчук достойно представили Богдан Ряпосов, Сергій Севастьянов та Антон Старчоус, вихованці КДЮСШ «Авангард». На старт цієї престижної багатоденки вийшли 129 гонщиків з 22 команд. Про складність траси говорить те, що до фінішу дістались всього 64 спортсмени. Гонка складалася з 6 етапів довжиною 860 км. Наші хлопці стартували досить непогано. Кращий результат показав Сергій Севастьянов, який у гонці з роздільним стартом фінішував 11-м, поступившись лідеру всього 28 секундами. Крім призових місць у загальному заліку учасники також боролись за майку лідера, майку найбільш активного гонщика та майку кращого гірського гонщика. Саме Севастьянов мав непогані шанси, щоб одягти майку лідера, втім на одному з етапів проколоте колесо звело нанівець всі намагання Сергія. Не обійшли стороною проколи і Антона Старчоуса з Богданом Ряпосовим. Але, незважаючи на такі неприємні обставини, наші велогонщики проявили характер і після успішного фінішування Ряпосова на декількох гірських відрізках, у нього з’явився гарний шанс виграти «гірську» майку. Злагоджено спрацювавши в команді, вихованці Романа Радченка допомогли Богдану Ряпосову виграти майку кращого гірських гонщика.

За словами Романа Радченка:
«Це, безумовно, хороший результат, взяти «гірську» майку на такій міжнародній гонці. Хлопцям було важко, тому що в інших командах було по 6 і більше гонщиків, а у нас всього троє. Також треба відзначити, що в еліті вони лише рік і провели не так багато стартів на дорослому рівні. Тепер будемо серйозно готуватись до чемпіонату України, який відбудеться в Чернівцях з 22 по 27 червня».

У загальній класифікації кращий результат показав студент Кременчуцького коледжу КДУ Сергій Севастьянов – 12 місце. Студент КУЕІТУ Антон Старчоус був 24-м, а Богдан Ряпосов 31-м.