БОКС: Ігор Ромащенко та Максим Горб – учасники турніру на призи Володимира Кличка

На початку червня в Ковелі відбувся навчально – тренувальний збір збірної команди України серед молоді, де були відібрані найсильніші боксери для участі в Міжнародному турнір класу «А». Турнір класу «А» на призи чемпіона ХХVІ олімпійських ігор Володимира Кличка проходив у Бердичеві вже втринадцяте і є одним із головних етапів підготовки спортсменів до Чемпіонату Європи, який відбудеться в серпні в Ірландії. Цього разу на ринг виходила рекордна кількість учасників – 130. Боксери представляли країни ближзького та далекого зарубіжжя – Чехія, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Туреччина, Румунія, Грузія, Узбекистан, Казахстан та збірна команда України. До складу збірної команди України ввійшли два вихованці СДЮШОР з боксу (директор Олег Гончар) Максим Горб (СШ № 22) та Ігор Ромащенко (КНУ). Максим Горб в категорії 52 кг у чвертьфінальному бою переміг чемпіона Вірменії Артура Нерсисяна, а в півфіналі за очками поступився боксеру з Туреччини чемпіону Європи, переможцю цього турніру Ілмазу Ясину. За словами тренера Максима Олександра Мальцева, «Бронзова медаль – це хороший результат для молодого боксера і заявка на подальший високий ріст».

Другий наш учасник, Ігор Ромащенко (категорія 69 кг), зупинився за крок від медалей, програвши чемпіону Азербайджану Саш Салехли.

В неофіційному командному заліку у збірної України 12 медалей і перше місце (4 золотих, 5 срібних та 3 бронзових). На другому місці збірна Узбекистану (3 золотих медалі та 1 срібло), на третьому збірна Туреччини (1 золота та 4 бронзові нагороди).

Костянтин Сирота
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин