ФУТБОЛ: Турнір «Шкіряний м’яч»

17 червня в Луганську завершилась фінальна частина Всеукраїнського футбольного турніру серед школярів «Шкіряний м’яч 2010-2011», історія якого розпочалась ще в далекому 1964 році. В змаганнях брали участь 11100 команд з усієї України. Спочатку змагання проходили в районах, потім в областях. У цьому році команда кременчуцької СШ № 1 (спецклас 1999 р. н. МФК «Кремінь»), тренер Станіслав Торубара, пройшла всі відбори і вийшла до фінальної частини турніру. Матчі фінального етапу проходили на запасному полі стадіону «Авангард». Вісім кращих команд України були розділені на дві групи. У своїй групі наші хлопчаки спочатку переграли команду Люблінця – 3:0, потім господарів турніру луганчан – 2:1 та уклала мир зі своїми сусідами з Кіровограду – 0:0. Такий результат вивів наших школярів у фінал. У головному матчі «Кременю» протистояли гравці з львівської школи № 73, які тренуються в футбольній школі «Карпат». Більшу частину матчу ініціативою володіли львів’яни і на 11 хвилині відкрили рахунок. Відзначився Остап Малашевський. Відігралась наша команда через дві хвилини. Денис Ткаченко влучно пробив головою після подачі з кутового. В другому таймі львів’яни продовжили тиск на наші ворота і на 39 хвилині таки досягли свого. Безумовно, кращий гравець фіналу, капітан команди Маркіян Лесько відмінним ударом зі штрафного пробив у поперечину, від якої м’яч відскочив у сітку – 2:1. Йшла остання хвилина матчу і вболівальники вже очікували на серію пенальті. Львів – переможець турніру, Кременчук – срібний призер. У матчі за третє місце господарі турніру з рахунком 3:1 переграли команду з Харкова.

Команди призової трійки отримали кубки, медалі та грамоти. Кращим гравцем турніру визнали львів’янина Артура Диму, а кращим нападником –Віталія Стеценка з Луганська. Кращою у технічних заняттях була кіровоградська команда.