ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ: Чемпіонат Кременчука

В суботу відбулись матчі 4-го туру.

JTI – «Стріт» – 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) (Коваль 2, Самарчев, Клименко – Гулардава, Шаповал).

Команда Віталія Соколова, схоже, готова втрутитись у боротьбу за золото. Достойна поразка від «Лукаса» лише додала «табачникам» впевненості. І в наступних двох матчах JTI здобув дві перемоги з однаковим рахунком. На що може розраховувати «Стріт», покажуть наступні матчі.

«Нафтосервіс» – «Інтер-Авто» – 3:5 (0:3, 1:1, 2:1) (Міщенко 2, Котюк с.в. – Матвієнко 2, Котюк 2, Шишкін).

«Інтер-Авто» після першого тайму вів 3:0 і таки здобув першу перемогу. А головним героєм матчу став Денис Котюк, який двічі вразив чужі ворота, а одного разу поцілив у свої.

«Інтербуд» – «Берінг» – 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) (Галєта – Диндіков А. 2, Павлик, Каменик).

Головним матчем туру, безумовно, був поєдинок «Інтербуд» – «Берінг». До очної зустрічі перші підійшли без втрат, а другі, маючи поразку, намагались позбавити трьох очок безпосереднього конкурента. Вже на стартовій хвилині захист «Інтербуду» прогаяв вкидання з ауту і дозволив Юрію Павлику підправити м’яча в ворота Геннадія Коби. А за дві хвилини стрілки захист «Інтербуду» допустив другу помилку, чим скористався Антон Диндіков, вийшовши на побачення з Кобою, і рахунок вже 2:0. Непоганий початок для «Берінгу». «Інтербуд» ожив лише в середині тайму. Першим нагадав про себе бомбардир команди Галєта. Дмитро дальнім ударом провірив пильність Арсенія Полякова. Кінцівка тайму запам’яталась лише вилученням Віталія Гавренкова. В другому таймі Галєта таки забив. Діма технічно щічкою направив круглого у дальній кут. І тут «Інтербуд» знову наступив на ті ж граблі. Вкидання з ауту, і Артур Каменик головою переправляє шкіряного в сітку воріт. У третій частині матчу «Берінг» повністю тримав гру під контролем. А на останніх хвилинах стався цікавий епізод. Галєта заробив другий гірчичник, але ніяк не міг згадати, коли отримав перший. Протокол матчу зняв усі питання і Галєта залишив поле. Наостанок «Інтербуд» пропустив вчетверте, Юрій Павлик зі своєї половини зняв павутину з дев’ятки воріт.

19 червня. 5 тур.

ПМГУ – «Лукас» -:+

ПМГУ, мабуть, вирішив, що краще отримати технічну поразку, ніж з великою вірогідністю зазнати розгрому.

«Стріт» – «Нафтосервіс» – 5:7 (0:4, 2:0, 3:3) (Колодочка 2, Шаповал 2, Бачинський – Маньківський А. 5, Корецький, Левченко).

В першому матчі неділі головну роль зіграв Андрій Маньківський. П’ять його м’ячів допомогли «Нафтосервісу» здобути першу перемогу в чемпіонаті. Натомість після другої поспіль поразки «Стріт» скоріше за все гратиме у Кубку «Надія», адже попереду у нього матчі з командами першої трійки.

КВБЗ – JTI – 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) (Цопа, Никитенко, Сокуренко – Чемерис, Клименко).

Що в цей день сталося з JTI, зрозуміти важко. Але команда Віталія Соколова була не схожа сама на себе. Втім і КВБЗ ще рано зписувати з рахунків. В кінці матчу перевести гру в овер-тайм міг удар Віктора Ковалевського, але м’яч поцілив у стійку.

«Лукас» – «Інтербуд» 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) (Кулька – Сікацький 2, Луговський).

«Лукас», який і відпочив учора, і через дискваліфікацію в складі «Інтербуду» Дмитра Галєти вважався до матчу фаворитом. Втім сталось не так, як гадалось. У першому з трьох таймів активніше діяв «Інтербуд». А найбільше запам’ятався удар Олександра Пирожкова в хрестовину. В другому таймі ініціативою одразу заволодів «Лукас». Максим Шаманський своїми ударами змушував Геннадія Кобу працювати в полі чола. В одному епізоді Максим просто не влучив у порожні ворота. А далі спрацювало відоме у футболі правило. Владислав Явник віддав передачу на Сікацького, а Дмитро, який ще зимою забивав за «Лукаса», влучно пробив у дальній кут. В третьому таймі місце на останньому рубежі «Лукаса» зайняв Олексій Бондарь, який добре діє і як польовий гравець. Але вже через дві хвилини і Бондарь був змушений виймати м’яч із сітки власних воріт. Андрій Луговський зі своєї половини лівою, як із пращі, вистрілив під поперечину. До трьох м’ячів перевага «Інтербуду» зросла після штрафного Сікацького. Бондар за межами карного майданчика зіграв руками. Арбітр не оцінив цей епізод, як «фол останньої надії», і обмежився попередженням. Втім від голу це рішення рефері «Лукас» не врятувало. Удар Дмитра був не відпорним. Гол Віталія Гавренкова лише підсолодив гіркоту поразки команди Ігоря Краєвського.

«Інтер-Авто» – ПМГУ – 3:1

Лукас – 12(5 матчів), Берінг – 9(4), Iнтербуд – 9(4), JTI – 9(5)…

Бомбардири: Диндіков А. («Берінг») 7, Валєєв («Лукас») 5, Кулька («Лукас»), Галєта («Інтербуд») по 4.