Бар «Че Гевара» закривають

Знову у міськвиконкомі порушують питання про закриття бару «Че Гевара». Це не просто слова, мер наполегливо вимагає підготувати всі необхідні документи для скасування дозволу на роботу цього закладу.

Нарікань на його роботу більш ніж достатньо. Правоохоронці називають бар одним із найбільш кримінально небезпечних місць – щотижня тут фіксують факти побиття, шахрайства і навіть вбивство.

«Вражає ставлення керівництва «Че Гевара» до всього, що відбувається навкруги та у самому барі. Факт того, що людину вивели із закладу й убили, їх не цікавив, головне для них було те, що вбивство відбулося поза ним. А при розслідуванні факту побиття виявили, що били людину охоронці. Цей бар не має права на існування. Мене вже навіть звинувачують, що я упереджено ставлюся до власника нібито через його національність. Однак у мене до нього як до людини питань немає, а ось як до керівника закладу претензій більш ніж достатньо», – пояснює Сергій Зюбаненко, в.о. начальника Кременчуцького міського управління міліції.

На засіданні апаратної наради Олег Бабаєв був обурений тим фактом, що «Че Гевара» працює й досі. «Я щось не розумію, тут хтось лобіює інтереси цього бару, чи недостатньо того, що я вже двічі повторив про необхідність підготовки усіх паперів?!» – сказав мер.

Керівник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк прийняла до виконання вказівку міського голови, тож, схоже, що до кінця літнього сезону «Че Гевара» не допрацює.

Євгенія Гамза
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин