По зупинці у руки

На засіданні міськвиконкому було прийнято рішення про проведення інвентаризації усіх зупинок міського громадського транспорту.

Всього їх більше 250, більшість із них, 150, знаходяться в Автозаводському районі, інші – у Крюківському.

Зараз вони перебувають у ганебному стані, а відповідальних за це нема. Адже зупинки нікому не належать, і гроші на їх благоустрій не виділяються. Після проведення інвентаризації їх передадуть на баланс районів за місцем розташування.

Вирішити проблему ганебного вигляду громадських зупинок цього року навряд чи вдасться, але вирішити це питання остаточно обіцяють наступного року. Одним із шляхів вирішення проблеми є рішення надавати землю під зупинками приватним підприємцям, які проводитимуть там свою підприємницьку діяльність і відповідатимуть за чистоту й благоустрій зупинки, яку вони курирують. Звісно, всі зупинки віддати в оренду приватникам навряд чи вдасться, тоді необхідно заздалегідь виділити гроші на облаштування таких зупинок та оплату їх прибирання.
Кінцеві зупинки облаштовуватимуть маршрутники

Пропозиції щодо облаштування кінцевих зупинок маршруток чекають у мерії. «Через тиждень керівники маршрутів мають подати свої пропозиції щодо облаштування кожної кінцевої зупинки тих маршрутів, які вони обслуговують. Наразі жодних пропозицій ще не надходило», – зазначив Володимир Кургаєв.

Євгенія Гамза

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин