Бібліотеки комп’ютеризують

Чотирнадцять комп’ютерів із повним додатковим обладнанням (камери, модеми для підключення до Інтернету та інше), чотири ксерокси встановлять у п’яти бібліотеках міста.

«Наші бібліотеки проходять за програмою «Бібліосвіт», завдяки їй і з’явилася можливість обладнати їх технікою, – розповідає заступник міського голови Віталій Малецький. – Американська організація USAID виділила 98 тисяч гривень на закупівлю 14 комп’ютерів та супутньої техніки. Умовою гранту була участь місцевого самоврядування у цій програмі. З боку місцевої влади були виділені гроші на обладнання бібліотек системою охорони, заміну дверей на металеві – броньовані, встановлення грат на вікна та придбання столів для розміщення техніки. Загалом витрати наші й американців у пропорційному відношенні склали 40 х 60».

Найбільшу кількість комп’ю-терів, шість, буде встановлено у Центральній бібліотеці для дорослих на вулиці Щорса. Три отримає Центральна читальна зала на вулиці Леніна. При розподілі техніки не забули й про віддалені райони міста – по два комп’ютери отримають бібліотечні філії №2 на вул. Гвардійській, №3 на Раківці та №4 на Молодіжному.

Відкрити комп’ютеризовані бібліотеки збираються до кінця цього місяця.

Євгенія Гамза

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин