ФУТБОЛ: Підготовка «Кременя» розпочалась

23 червня. Олександрія. Стадіон «Ніка». 300 глядачів. ПФК «Олександрія» – «Кремінь» (Кременчук) – 3:0 (2:0). Голи: Черномор 15 (с.в.), Муховік 42, Кабанов 69.

«Кремінь»: Чумак, Проненко, Некрасов, Черномор, Кунєв, Ширай, Момот, Апришко, Собко, Борш, Рябцев. На заміну виходили: Олейник, Бородін, Місяйло, Тининик, Цапій, Отришко, Чахотін, Масюткін.

Менше місяця тривала відпустка у футболістів «Кременя». Здається, лише вчора після перемоги у матчі з ФК «Полтава» нашій команді вручали бронзові медалі. Ще не вщухли емоції від баталій минулого сезону, а «Кремінь» уже розпочав підготовку до нового. Перший контрольний матч колектив Юрія Чумака провів проти новачка Прем’єр-ліги. У матчі тренери команд задіяли як гравців основного складу, так і тих, хто знаходиться на перегляді.

25 червня. «Геліос» (Харків) – «Кремінь» (Кременчук) – 1:1 (1:0).

«Кремінь»: Олейник (Чумак 46), Тапій, Некрасов, Масюткін (Проненко 46), Кунєв, Отришко (Ширай 46), Чахотін, Місяйло (Собко), Бородін (Лазоренко 60), Борш (Махно 75), Рябцев (Михайлов 88).

Свій другий матч «Кремінь» зіграв з харківським «Геліосом». На гол господарів на 37 хвилині наша команда відповіла забитим головою м’ячем Руслана Борша після флангового прострілу на 55 хвилині.

Щодо потенційних новачків, то на перегляді знаходяться: Юрій Тапій «Титан» (Армянськ), Роман Чахотін «Бастіон» (Іллічівськ), Дмитро Ширай «Дніпро» (Дніпропетровськ) – молодіжний склад, Дмитро Михайлов та вихованець школи «Кремінь» Іван Махно. Вже підписали контракти старий знайомий Ігор Черномор «Шахтар» (Свердловськ) та Дмитро Батусов ФК «Полтава». Головною втратою став перехід кращого бомбардира команди Сергія Степанчука до команди першої ліги «Арсенал» (Біла Церква). Не гратимуть за «Кремінь» Лещенко, Рудик, Угніч, Сумцов, Рожков та Кірічок.