На кременчуцьких пляжах чергуватимуть безробітні

Місця чергування – стихійні місця відпочинку. Їх у Кременчуці – 17.

З проханням направити безробітних, які чергуватимуть на місцях відпочинку кременчужан, звернувся до міжрайонної служби зайнятості начальник управління з надзвичайних питань і цивільного захисту населення Валентин Шафорост. «Безробітні чергуватимуть у стихійних місцях відпочинку, які не облаштовані рятувальними постами. Вони слідкуватимуть за дотриманням правил безпеки відпочивальників. Вони матимуть деякі засоби рятування, той же круг чи мотузку. Та головне, у разі екстрених випадків викликатимуть рятувальників за телефоном», – уточнив Валентин Шафорост.

Як зазначив пан Шафорост, у Кременчуці є 17 місць, які облюбували кременчужани і які не обладнані рятувальними постами.
«Тож я звернувся до директора міжрайонного центру зайнятості Володимира Нападайла з проханням направити людей на тимчасові роботи з можливістю оплати за рахунок служби зайнятості», – розповів Валентин Шафорост.

Пан Шафорост також нагадав, що у Кременчуці шість місць, де розміщені рятувальні пости: два на центральному пляжі, на пляжі у парку Воїнів-інтернаціоналістів, «вул.Керченська», намита коса біля набережної і на пляжі поблизу бара «Поплавок».

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин