Собаки бувають кусачі

Безпритульні тварини зазвичай не мають щеплень і є носіями паразитів. І головне, відповідальності за напад такої тварини на людину не несе ніхто.

За словами головного ветеринарного лікаря міста Юрія Сливки, раніше провести щеплення тваринам, які мешкають на територіях підприємств, було практично неможливо. Тварини тут начебто й не безпритульні, але й власника у них немає. Зараз же ситуація трохи змінилася. Щоб запобігти розвитку хвороб у тварин, власники підприємств дозволяють працівникам відповідних служб відловлювати безпритульних тварин на їх території, проводити щеплення. Вартість одного виїзду обходиться підприємству в 101 гривню за виклик, встановлення на облік тварин – плюс 4,42 за «голову». Сама вакцина є безкоштовною, 4,42 – це витрати на шприц, вату, спирт.

На сьогодні головну проблему створюють тварини, які мешкають на прибудинкових територіях, закріплених за керуючими компаніями. Двічі на рік представники керуючих компаній, ОСББ мають подавати списки тварин, які мешкають у багатоквартирних будинках та на прибудинкових територіях, аби замовити необхідну кількість вакцини. Списки ж подають не всі. Так, згідно з наданою інформацією, у багатоквартирних будинках мешкає близько 1000 тварин – щеплень уже зроблено 2000. Собак, що мешкають на прибудинкових територіях, теж необхідно вакцинувати.

Євгенія Гамза
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин