ФУТБОЛ: «Dream team» – володар Кубку Кременчуцького району

27 червня. Кременчук. Стадіон «Нафтохімік». Фінал Кубку Кременчуцького району. «Dream team» (Кременчук) – «СелЛок» (Піщане) – 5:1 (Богиня 4, 75, Миславський 36, Диндіков 37, Данилейко 55 – Михайлик 80).

У фіналі на поле вийшли команди, які лідирують у своїх групах у чемпіонаті району і не втратили жодного очка. До матчу фаворитом вважався «Dream team», і гра це повністю підтвердила. Рахунок було відкрито вже на 4 хвилині. Олександр Диндіков одним ударом розрізав весь захист «СелЛока» і вивів Богиню сам на сам з голкіпером, Юрій носком проштовхує круглого повз Павла Сидорця – 1:0. До другого пропущеного м’яча на 36 хвилині призвела помилка Сидорця на виході, який кулаками вибив м’яча в спину Михайла Полякова, і той відскочив у сітку. Гол арбітр записав на Олександра Миславського – 2:0. Через хвилину перевага команди граючого тренера Євгена Беруна досягла вже трьох м’ячів. Євген Данилейко справа подає в штрафну, Сидорець кулаками вибиває на Диндікова, Саша з-за меж карного майданчика вльот пробиває у дев’ятку – 3:0. У «СелЛока» у першому таймі запам’ятався лише удар зі штрафного Ігоря Гуменюка над поперечиною. Після перерви ситуація на полі не змінилась. На 55 хвилині Сергій Нікітін прострілює з правого флангу на Данилейка, а Євген у стрибку «рибкою» головою пробиває в протихід голкіперу – 4:0. На 75 хвилині вже Данилейко виступає асистентом. Євген подає на Богиню, а Юрій повторює епізод з четвертим забитим м’ячем – 5:0. В останні хвилини «СелЛоку» все ж вдалось розмочити рахунок. Сергій Лупинос вивів Михайлика на побачення з Юрієм Хрієнком, Олександр обіграє воротаря і котить у порожні ворота. До цього після прострілу Михайлика один перед каркасом воріт опинився Павло Іващенко, який з кількох метрів пробив над поперечиною.

Кращими гравцями фіналу було визнано Євгена Беруна (Dream team) та Миколу Мисіва (СелЛок).

Нагородження провів голова Кременчуцької районної державної адміністрації Юрій Нагорний.