ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ: Чемпіонат Кременчука

День «Інтерів»

26 червня. 7-й тур. «Iнтер-Авто» – «Берінг» – 5:1 (Шишкін, Котюк, Стеценко, Гориславець с.в., Цемах – Гориславець).

Безумовно, цей день був невдалим для голкіпера «Берінга» Арсенія Полякова. Тож замінити його на останньому рубежі в третьому таймі довелось Антону Диндікову, але ситуацію це не змінило. Маючи сильніший склад, ніж у суперника, «Берінг» втім не виграв жодного тайму. Справа тут, скоріше, в недооцінці суперника. На команду, яка на старті зазнала трьох поразок, вже мало хто ставив – Але за поразками пішли перемоги, це вже третя. Тож, може, цей результат і не сенсація туру.

«Стріт» – «Iнтербуд» – 3:5 (Петрика, Шаповал, Гулардава – Сікацький 2, Галєта, Чурій, Луговський).

«Інтербуд», хоча і не без проблем, набрав чергові три очки. В третьому таймі за рахунку 3:3 спочатку з пасу Віталія Гавренкова відзначився Андрій Луговський, а остаточно дотис суперника удар Дмитра Сікацького зі своєї половини.

КВБЗ – ПМГУ – 6:2 (Сокуренко, Ніколаєв – Демченко, Сахно).

Андрій Сокуренко взяв приклад з Андрія Маньківського і також забив 5 голів. Зробити це було зовсім нескладно, адже суперник вийшов на гру, маючи у складі лише 5 гравців.

JTI – «Нафтосервіс» – 8:1 (Самарчев 3, Чернець 2, Клименко, Коваль, Оверін – Міщенко).

Розлючений поразкою від КВБЗ в минулому турі, JTI просто змів з майданчика «Нафтосервіс». Рівною гра була лише в першому таймі. А хет-триком за табачників відзначився Павло Самарчев.

Інтрига зростає

27 червня. 8-й тур. «Берінг» – «Лукас» – 3:3. Серія пенальті – 8:7 (Розка, Диндіков А., Павлик – Валєєв 2, Шаманський).

Рахунок у матчі відкрив Едвін Валєєв, який, скориставшись відскоком від Олега Гориславця, проштовхнув м’яч у порожні ворота. З самого початку другого тайму Арсеній Поляков знаходить у чужій штрафній Євгена Розку і той головою відправляє м’яч у дальній кут воріт. Зовсім скоро вже «Лукас» вийшов уперед. Максим Шаманський скористався помилкою голкіпера «Берінга» і пробив між ногами Гориславця, що закривав лінію воріт. Через три хвилини Антон Диндіков за рахунок індивідуальних дій встановлює паритет. На початку заключного тайму дубль робить Валєєв. Едвін на п’ятачку розкрутив Розку і зблизька пробив без шансів для Полякова. «Берінг» відігрався після потужного удару зі штрафного Юрія Павлика – 3:3. Голів ні в основний, ні в додатковий час глядачі більше не побачили. Все вирішила серія пенальті.

«Нафтосервіс» – КВБЗ – 1:5 (Маньківський – Пономарьов 2, Цопа 2, Ніколаєв).

Перемога КВБЗ значно підвищила шанси команди на вихід до головного турніру.

«Iнтербуд» – «Iнтер-Авто» – 5:5. Серія пенальті – 2:3 (Гавренков 2, Галєта 2, Прошакін – Котюк 2, Шишкін 2, Стеценко).

Гра двох «однопартійців» вийшла бойовою. Спочатку «Інтеравто» вів 2:0, потім 3:2. Далі хід боротьби переломив «Інтербуд» – 5:3. І все ж дубль Шишкіна відправив команди друзів-суперників до серії пенальті.

JTI – 12(6 матчів), «Інтербуд» – 12(6), КВБЗ – 12(6), «Лукас» – 12(6)…

Бомбардири: Сокуренко (КВБЗ), Диндіков А. (Берінг) по 8, Галєта (Інтербуд), Валєєв (Лукас) по 7, Самарчев (JTI), Маньківський А. (Нафтосервіс), Шаповал (Стріт) по 6, Кулька (Лукас), Міщенко (Нафтосервіс), Гавренков (Інтербуд) по 5.