Галина Гладенька: Депутати «Рідного міста» не лобіюють власні інтереси

«Яка різниця – депутат жінка чи чоловік, головне, щоб це був депутат, який представлятиме у міській раді інтереси територіальної громади, виборців свого виборчого округу, щоб він вболівав за розвиток, добробут громади міста»,– саме так вважає депутат міської ради від фракції «Рідне місто» Галина Гладенька.

Про роботу ж депутатів міськради у неї така думка: «Депутати нашої фракції прийшли в міськраду з певними програмами та бажанням їх реалізувати. Найперше, що потрібно: підтримка і розуміння. А коли цього немає або навіть лобіюються власні інтереси – то це вже не чесно не лише щодо виборців, а й один до одного. Та можу сказати, що у депутатів нашої фракції немає таких прецендентів. Ніхто з депутатів «Рідного міста» не прийшов лобіювати власні інтереси: понад усе – інтереси виборців, інтереси кременчужан».

«Співпрацюю з небайдужими»

Свої депутатські плани пані Гладенька тісно пов’язує з програмами «Рідного міста»: «Оскільки я пройшла за мажоритарним округом, то маю свій індивідуальний план щодо кожного будинку, кожного двору. Так, він є складовою програми нашої фракції «Мій двір». До кінця моєї каденції розроблено план робіт, що саме потрібно зробити, з якими організаціями чи підприємствами співпрацювати для вирішення тих чи інших проблем».
Закріплена Галина Гладенька, як більшість депутатів фракції міськради «Рідне місто», за округом на Молодіжному. Саме на її 16-му окрузі розташований готель «Європейський», де вона є генеральним директором.

«З багатьма виборцями знайома особисто, адже у кожному будинку є активні мешканці, яким не байдуже, що відбувається в їхніх будинках, у їхніх дворах, у місті. Співпрацюю і з радою громадськості, і з радою ветеранів мікрорайону, дитячими та юнацькими клубами. У зоні моєї уваги й інваліди, й діти з малозабезпечених родин. Для них влаштовуємо свята в дитячому кафе «Карлсон». Одне слово, намагаюся охопити всіх своїх виборців»,– розповіла депутат. А довірена особа Наталія Чіпель зазначила, що Галина Гладенька велику увагу приділяє дітям. На окрузі є власна команда із дворового футболу. Хлопчаки вже брали участь у міських змаганнях. А клубам за місцем проживання Галина Гладенька не лише допомагає, а й особисто бере участь у різних заходах.

Які ж форми роботи використовує у своїй діяльності депутат? – з таким запитанням звернулися до пані Галини.
«Завжди намагаюся знаходити компроміс для вирішення проблем. Розумію, що до керуючих компаній останнім часом надходить багато депутатських звернень, побільшало вимог міської влади. Часом вони не можуть охопити всі ті проблеми, викладені у зверненнях. Тому іноді й отримуємо відписки. І ось коли отримуєш таку відписку з того чи іншого питання, тоді йдеш до керівника й особисто все вирішуєш. Деякі комунальні проблеми вже вдалося вирішити: зроблено ремонти дахів у декількох будинках, вирішено питання із водопостачанням у багатоповерхівці, відремонтовано дитячі майданчики та інше», – розповіла Галина Гладенька.

Депутатський запит вплинув на Пенсійний фонд

Не могли ми оминути тему дітей війни. Адже на місцевих виборах багато кременчужан підтримали «Рідне місто» саме за допомогу дітям війни.
«Ми і зараз підтримуємо дітей війни. Надаємо допомогу щодо отримання належного підвищення в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком до пенсії. І вже на цьому етапі маємо позитивні результати. Вважаю позитивним моментом у питанні з дітьми війни те, що Пенсійний фонд у Кременчуці відреагував на запит депутата міськради Кирила Юхна. Тож тепер цій категорії кременчужан не потрібно ходити за виконавчим листом. До цього цей пункт закону чомусь не виконувався. Так, це позитивне зрушення, хоч і невелике. Та наша фракція і надалі підтримуватиме дітей війни», – розповіла пані Гладенька.

ПОЗИЦIЯ депутата

– Як у місті вирішуються проблеми медицини?

– Проблем у місті саме з медицини дуже багато. Але добре, що приймаються програми, які сприяють розвитку тієї ж освіти чи медицини. Так, на наступну сесію виноситься питання щодо оплати навчання інтернам Полтавської медично-стоматологічної академії з подальшим працевлаштуванням у кременчуцьких лікарнях. Це дуже хороша програма. Адже, з одного боку, інтерни мають гарантоване робоче місце, а міська медицина отримує фахівців.

– На вашу думку, варто збільшувати чи, навпаки, зменшувати коефіцієнт орендної ставки за землю? Який баланс прийняти місту?

– Варто знайти грамотний компроміс. Можна встановити високу плату за землю, заганяючи підприємства та підприємців у жорсткі рамки. Але зараз у місті зависока плата за землю. Ви ж подивіться, за понижуючого коефіцієнта 0,65 надходження до бюджету зросли в декілька разів. І вже за цього коефіцієнта виконання бюджету за 1-й квартал 2011 року склало /+/ 116,7%. А при введенні 0,8 чи одиниці (як пропонують депутати деяких фракцій міськради) можливі відмови підприємців від землі. Це призведе до незворотних наслідків.
Моя думка: потрібно сідати за круглий стіл, все обговорювати, прораховувати. Можливо, врахувати досвід інших міст.
Вважаю, що для Кременчука оптимальний розмір понижуючого коефіцієнта – 0,5. Але розумію, що, швидше за все, понижуючий коефіцієнт так і залишиться на рівні 0, 65.

Довідка

Галина Гладенька – генеральний директор готельного комплексу «Європейський». Має дві вищі освіти: педагогічну – вчитель хімії і біології, економічну. Одружена. Разом з чоловіком виховує сина. Член партії «Рідне місто». Голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я материнства та дитинства.

Потрапити на прийом до депутата міськради Галини Гладенької можна кожного третього понеділка, з 16-ої до 18-ої години. Прийом ведеться у приміщенні навчально-виробничого комбінату за адресою: вулиця Маршала Жукова, 140.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин