У Полтаві тринадцятирічний підліток застрелив друга

Трагедія сталася на День молоді, 26 червня, у Полтаві. Батьки хлопця, за його словами, на декілька днів поїхали на море відпочивати, а його залишили вдома самого. Повідомляє прес-служба обласного управління МВС.

У суботу ввечері хлопець запросив у гості двох своїх друзів, які проживають у тому ж будинку. Підлітки з дозволу своїх батьків залишились на ніч. Зранку до хлопців приєднався ще один знайомий.

Підліток захотів показати товаришам мисливську рушницю свого вітчима. «Коли я витягнув рушницю, то вирішив пожартувати і дещо налякати друзів. Я взяв два патрони та зарядив зброю. Після цього по черзі направляв її на товаришів. У цей час у рушниці щось тріснуло. Тоді я не звернув на це увагу, однак, зараз думаю, що я випадково зняв її із запобіжника. За якусь секунду-другу пролунав постріл», – така версія трагедії від тринадцятирічного хлопця.

Пострілом із рушниці хлопець поцілив у живіт своєму одинадцятирічному другу – він упав на підлогу, із рани потекла кров.

Підлітки дуже перелякались. Один із них просто втік із місця події, однак, інші, незважаючи на шоковий стан, все-таки змогли викликати «швидку» та міліцію. На жаль, лікарям швидкої, які прибули на місце буквально за лічені хвилини, врятувати життя потерпілому не вдалося – рана була надто серйозна.

Зараз правоохоронці проводять подальшу перевірку за даним фактом та встановлюють всі обставини трагедії.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин