ДЗЮДО: Єлізавета Каланіна – бронзовий призер Чемпіонату Європи

Кременчужанка Єлізавета Каланіна (на фото праворуч) стала бронзовим призером Чемпіонату Європи на Мальті.

26 червня на Мальті завершився Чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів. Кременчужанка Єлізавета Каланіна стала бронзовим призером у цьому престижному турнірі. Останній, третій день Чемпіонату Європи став для України надзвичайно вдалим. Українські дзюдоїсти виграли повний комплект нагород: золото, срібло та бронзу.

У ваговій категорії 70+ кг золото завоювала Анастасія Турчин з Рівненської області, яка у фіналі перемогла француженку Родель Каролу. Наша Єлізавета Каланіна з КСЄ «Легіон», поступившись у півфіналі француженці, виборола бронзу в поєдинку з турчанкою Кара Кубра.

У підсумку в медальному заліку Чемпіонату Європи серед кадетів Україна була третьою (2-1-3), пропустивши вперед Росію та Грузію. Золоті нагороди завоювали Ольга Смольська та Анастасія Турчин, срібло у Богдана Зуська, бронзу здобули Олександр Ємченко, Давид Харебава та Єлізавета Каланіна.