Як кадети підтримували командира, або їх командир – Поляков

І знову кременчуцькі ліцеїсти виступали на змаганнях у футболках з зображенням полковника Полякова. Так діти вже вкотре підтримують Володимира Юрійовича, якого таки звільнили з посади начальника ліцею.

Останнім часом другокурсники всі свої перемоги в різних спортивних змаганнях присвячують саме полковнику Полякову, бо і досі вважають його своїм командиром, і таким чином хочуть привернути увагу тих дорослих, які через якісь там свої інтереси не лише прийняли рішення про звільнення його з посади, а змінили життя в ліцеї
Цього разу вихованці гуртка рукопашного бою взяли участь у Чемпіонаті України Федерації Кудо, які проходили цієї суботи у Кременчуці. У манежі «Політехнік» виступила і команда ліцеїстів. Кадети посіли два других і одне третє місце у своїй віковій категорії. Єгор Ларін і Олександр Риженко – другі, а Станіслав Литовченко – третій.
Тут варто нагадати, що ліцеїсти-другокурсники декілька тижнів тому здолали марафонську дистанцію у Кримському міжнародному марафоні. Там хлопці теж виступали у футболках з зображенням Володимира Полякова, і також присвятили свою перемогу командиру. І з яким результатом – перше загальнокомандне місце.

vestnik.1161011-33181-1uuu0f3.jpeg

Були і інші акції підтримки кадетів – другокусників: урочистий марш під лікарнею, де перебував Володимир Юрійович. Діти тримали в руках плакати «За честь ліцею!», «За честь командира!». «Ми прийшли підтримати Володимира Юрійовича, тому, що він один у нас командир», – говорили в один голос хлопці і дівчата.

vestnik.1161011-33181-10wqtvn.jpeg

А потім кадети разом з батьками і викладачами висаджували дерева та квіти в сквері біля «Кредмашу». І досі на липах, які висадили того дня біліють стрічки з надписом «За честь».

vestnik.1161011-33181-gn8j11.jpeg

Все це діти робили, аби якось привернути увагу дорослих. Та дорослі в цей час, не звертаючи на них увагу, робили все по-своєму. І якщо під час трьох попередніх акцій підтримки у Полякова був статус відстороненого з посади, то наразі його вже звільнили.
Тож військовий ліцей, який 12 років тому із звичайного дитсадка створив саме Поляков, залишився без нього. Що буде далі, без Полякова? Багато хто ставить це питання. Та вже не один висловлює думку, що це буде або філіал одного із навчальних закладів, або просто звичайний спортивний інтернат. Без «військових заморочок», про які не раз закидали Полякову.
І вже до того йдеться. Так цього року вперше кадети урочисто не отримали зброю. Тут варто зазначити, кременчуцький ліцей, одному із небагатьох подібних навчальних закладів, де у кожного кадета власна зброя. І щороку на Покрову (свят українських козаків) другокурсники вручали ліцеїстам першого курсу зброю. Це була традиція – одна із тих, які є в кожному навчальному закладі. Як традиція, урочисто складали присягу біля Меморіалу Вічно Живим, яку теж хотіли скасувати, та її цього року відстояв Поляков (його тоді ще не відсторонили).
І як там не було, поки дорослі вирішують, що дітям буде краще, останні продовжують протестувати проти звільнення Полякова. Як можуть, по своєму, по-дитячому. І надпис на футболках «Поляков – наш командир!» говорить сама за себе.
А багатьом хочеться, щоб дітей почули дорослі. Щоб дослухались і до їх думки. Та щось підказує, що у цій історії ще немає кінця. Як то кажуть, далі буде…

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет