Спортсмен з Кременчуцького РВ міліції посів ІІ місце у міжнародних змаганнях

Спортсмен із Кременчуцького райвідділу міліції став одним із кращих на міжнародних змаганням.

У м. Гомель, Білорусь, 23 грудня пройшов міжнародний фестиваль сили «Бізон Експо», де змагалися спортсмени з пауерліфтингу, повідомляє прес-служба УМВС Полтавщини.

У турнірі взяли участь найсильніші спортсмени Білорусі, України та Росії.

Україну та Полтавську область в категорії до 74 кг в номінації жим лежачи представляв спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Кременчуцького райвідділу міліції Андрій Федорненко.

У нелегкій боротьбі з 20 спортсменами інших країн, що виступали в цій категорії, Андрію вдалося завоювати 2 місце, вижавши штангу 160кг. Наш спортсмен поступився лише чемпіону Білорусі. Для перемоги йому не вистачило лише 2,5 кг.

Від організаторів турніру спортсмен із Полтавщини вже отримав запрошення на наступні змагання у 2013 році, які відбудуться у Мінську.

Редакція “Вісника” вітає Андрія Федорненка із 2 місцем і бажає нових рекордів та перемог.