УМВС Полтавщини: біометричні документи впроваджуватимуться поступово

6 грудня 2012 року набрав чинності Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Біометричні паспорти впроваджуватимуться поступово, а видавати їх почнуть лише після того, як Державна міграційна служба України здійснить всі необхідні заходи з підготовки до цього.

Першим кроком до впровадження документів буде розробка та ухвалення ряду підзаконних актів, якими буде визначено технічні описи документів та порядок їх оформлення і видачі. Окрім нормативно-правового урегулювання процедур оформлення та видачі документів нового зразка, вживатимуться необхідні заходи щодо забезпечення територіальних підрозділів ДМС України обладнанням, необхідним для оформлення та видачі біометричних документів.

Лише після врегулювання зазначених питань Державна міграційна служба України та її територіальні підрозділи розпочнуть оформлення та видачу біометричних документів відповідно до зазначеного Закону України.

Разом з цим, залишаються чинними положення про паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, затверджені Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII. Таким чином, громадянам, що подали та подаватимуть заяви до Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області про оформлення та видачу паспорту громадянина України, так і паспорту громадянина України для виїзду за кордон, до моменту початку оформлення біометричних документів, будуть видаватися документи зразка 2007 року.

Документи для виїзду за кордон зберігатимуть свою чинність у повному обсязі до дати, зазначеної у паспорті, як кінцева дата дії. З ними можна буде і надалі виїжджати за кордон, отримувати візи тощо.

За матеріалами прес-служби УМВС України в Полтавській області
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин