Кременчужани найчастіше травмуються біля магазинів

У відділі благоустрою і екології зазначають, що біля магазинів і кіосків чисто, а винна плитка, якою вимощено біля входів.

Так за останню добу у Кременчуці травмувалося 11 кременчужан, повідомили у прес–службі міськвиконкому з посиланням на інформацію відділу оперативного контролю.

Учора кременчужани отримали травми біля супермаркету «Сільпо», магазину «Роксолани», ТЦ «Галактика».

Ще два тижні тому начальник міського управління з питань екології та благоустрою Сергій Гаріфов обіцяв, що власників магазинів і кіосків, біля яких буде неприбраний сніг, будуть штрафувати. Тож із запитанням чи були накладені такі штрафи «Вісник» звернувся до пана Гаріфова.

За його словами, нікого із підприємців не штрафували за неприбраний сніг, бо його прибирають. А ті, хто не прибирає, показує договір з керуючими компаніями «Житлорембудсрвіс» і «Добробит» на прибирання території навколо торгівельних закладів. Тож всі претензії до керуючих компаній.

«З відділу оперативного контролю ми отримали інформацію про травмування кременчужан біля магазинів. Виїжджали до магазинів мережі «Оптовичок», «АТБ». Сніг біля магазинів прибраний. Але дуже слизька плитка, якою вимощено біля входів, – зазначив Сергій Гаріфов.

Виходить, що винні самі кременчужани, які ходять в «неправильних місцях»?

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин