Кременчуцький військовий ліцей: дружня штурханина з переламаним носом?

У Кременчуцькому військовому ліцеї знову інцидент Минулої неділі між ліцеїстами-другокурсниками під час прибирання снігу виникла суперечка. У результаті: у одного зламано ніс. Про це «Віснику» розповіли члени батьківського комітету.

Як розповіла мати ліцеїста–другокурсника, вона дізналася, що син отримав травму в ліцеї лише через декілька днів. «Мене ніхто не повідомив, що у дитини зламаний ніс. Та навіть до лікаря відправили аж у вівторок, у той час коли сніг прибирали у неділю. Я сама побачила, що в сина травма, коли приїхала забрати його на канікули. (Родина мешкає в Полтаві). Ще мене здивувало, що мені не дали знімку, тож в Полтаві довелося робити заново і знімок підтвердив, що дійсно є перелом носа», – розповіла жінка.

За словами матері хлопця, що отримав травму, цей інцидент вона розцінює, як просто гру в снігу між хлопцями. І звертатися до міліції не збирається. Проте у жінки є претензії до адміністрації ліцею. Зокрема матір ліцеїста обурює той факт, що вихователі не відразу помітили травму носа в хлопця і не відразу повідомили її про це. Ще її хвилює той факт, чому черговий вихователь не попередив штурханину дітей в снігу, коли вони прибирали територію.

Ці запитання ми хотіли поставити в.о начальника Кременчуцького військового ліцею Валерією Марченку. З ним нам вдалося зв’язатися лише наприкінці тижня. Але він коментувати ситуацію відмовився..

«Віснику» стало відомо, що у ліцей аби розібратися в ситуації приїжджав начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. За словами пана Москалика, між ліцеїстами була звичайна штурханина. І більше того – і ніхто з хлопців ніякої травми не отримав.

«Конфлікту немає, травми, як такої немає, там побутова травма. Я дослідив і повідомив про це в обласне управління освіти. Знімок зробили, але там травми немає. Сама мама сказала, що це побутовий випадок і ні до кого претензій немає. Діти залишилися друзями. Я спілкувався з дітьми: вони йшли і штовхнулися – чого з цього роздувати скандал. Підіть в школу: там таке часто трапляється», – зазначив Геннадій Москалик.

Пан Москалик повідомив, що він спілкувався не лише з хлопцями, між якими виник конфлікт, а й з батьками ліцеїстів, а також членами батьківського комітету.

Проте голова батьківського комітету Ігор Двояк зазначив, що його на цю зустріч не запрошували.
«Ми розбираємося у ситуації, бо вважаємо, що про це не можна замовчувати. Тому, що відбувається не вперше. Був конфлікт. Але там був черговий офіцер тому незрозуміло, чого він не запобіг конфлікту? Ми написали листа в різні інстанції, просимо розібратися в ситуації. Наші діти в цьому навчальному закладі знаходяться цілодобово, тому ми хочемо бути впевнені, що такого більше не повториться і з нашими дітьми буде все добре», – говорить голова батьківського комітету Ігор Двояк.

Члени батьківського комітету зазначають, що інциденти між дітьми в цьому навчальному закладі почастішали останнім часом. «Восени конфлікт між ліцеїстами з декількома синцями став причиною того, що начальника ліцею Полякова звільнили з посади, наразі інцидентів між дітьми просто не бачать і намагаються приховати», – обурюється член батьківського комітету Наталія Сольона.

Варто нагадати, що у вересні у Кременчуцькому військовому ліцеї виник конфлікт між першокурсниками і другокурсниками. У ситуації розбиралися численні перевірки із різних інстанцій, було проведено прокурорську перевірку. Начальника військового ліцею Володимира Полякова було звільнено з посади.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин