На Полтавщині вітчим ледь не скалічив 2-річну пасербицю

17 грудня 28-річний чоловік побив 2,5-річну Анастасію, доньку своєї співмешанки, повідомляє прес-служба УМВС у Полтавській області.

На місці події (випадок стався на Котелевщині) міліція знайшла маленьке дівча, яке лежало в ліжку, вкрите ковдрою та вдягнене в одну спідню білизну. Тіло та обличчя Анастасії було вкрите синцями та набряками. Дівчинку одразу відправили до місцевої лікарні. Оглянувши дитя, лікарі не лише виявили ряд тілесних ушкоджень, а й встановили, що тіло дівчинки переохолоджене. Наступного ранку дитина опинилася в Полтавській дитячій поліклініці, де проходить детальне обстеження.

Згодом міліціонери з’ясували, що того дня, близько 13-ої години, маленьку Настю мати залишила вдома одну, а сама пішла зі своїм 28-річним співмешканцем до розважального закладу.

Повернувшись близько 18-ої години дорослі знайшли Настю в кутку, яка спала на підлозі. Того дня дитина була покарана і їй не дозволяли вийти з кутка. Тож, дівчинка там і заснула.

Так звані «батьки» прийшли додому добряче на підпитку. У якусь мить співмешканцю щось «вдарило в голову». Він накинувся на дитину з мокрим рушником і почав наносити удари по обличчю та тілу маленької. А наостанок «турботливий татусь» викинув маля з хати на 15-ти градусний мороз в одній майці. Матуся ж у цей час спокійно дивилася телевізор в іншій кімнаті і схаменулася лише тоді, коли дитина вже опинилася на подвір’ї.

У ході розслідування цього інциденту правоохоронці встановили, що 21-річна мама неналежно виконує свої обов’язки щодо виховання дитини і це далеко не перший випадок, коли над дівчинкою вчиняється насилля. Відносно жінки порушено кримінальне провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною). Їй загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років.

Відносно 28-річного співмешканця порушено кримінальне провадження за ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Йому загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до одного року.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин