У Кременчуці 11-річні діти відлупцювали однолітка і вибили йому зуб

Шестеро 11-річних дітей, учнів однієї зі шкіл у нагірній частині міста, жорстоко побили свого однокласника.

Останній потрапив до травматології Дитячої міської лікарні з діагнозом струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма. Окрім цього, хлопчику вибили зуб.

Як з’ясували правоохоронці, випадок стався на території школи, хлопчаки після уроків пішли грати у сніжки. Опитавши усіх фігурантів побиття, мімліції стало відомо, що потерпілий хлопчик відрізнявся “задиристим” норовом і сам спровокував напад.

“Один із хлопців поцілив у потерпілого сніжкою і той кинувся на нього з кулаками. Інші хлопці не розгубилися і накинулися на забіяку. Як-то кажуть, пригадали усі колишні образи”, – розповідає прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції Лариса Майоршина.

Наразі стан здоров’я потерпілого задовільний. За фактом проводиться перевірка. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до одного року. Та оскільки діти не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, за їх вчинки доведеться відповідати батькам. Згідно ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей), родичам малолітніх розбишак загрожують штрафні санкції у розмірі від 170 до 340 гривень.

Крім того доведеться компенсувати матеріальну та моральну шкоду потерпілому у рамках цивільного позову, якщо потерпіла сторона його подасть.

Наталя Істоміна
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин