З початком 2013 року в силу вступають 5 наказів Мін’юсту

З 1 січня 2013 року вступають в силу п’ять наказів Міністерства юстиції. Про це повідомляють у прес-службі Мін’юсту.

Зокрема, набирає чинності спільний наказ Міністерства юстиції України і Міністерства аграрної політики і продовольства України «Про деякі питання забезпечення інформаційної взаємодії органу, який здійснює ведення Державного земельного кадастру, і органу державної реєстрації прав» від 03.12.2012 №1779/5/748 (крім пункту 5, який набув чинності з дня офіційного опублікування). Наказом затверджено Регламент надання інформації про зареєстрованих земельних ділянках органу державної реєстрації прав і про зареєстровані права на земельні ділянки органу, який здійснює ведення Державного земельного кадастру. Цей Регламент визначає порядок і процедуру інформаційної взаємодії при наданні Укргосреестром інформації про зареєстрованих речових прав на земельні ділянки Держземагентству України і надання Госземагентством України в Укргосреестр інформації про зареєстрованих земельних ділянках, формах журналів обліку переданих і отриманих інформаційних файлів. Наказом також затверджено Регламент надання на запити державного реєстратора прав на нерухоме майно інформації про земельних ділянках, який визначає порядок і процедуру надання Госземагентством України в Укргосреестр, інформації про земельні ділянки на запити державного реєстратора прав на нерухоме майно, форми журналів обліку переданих і отриманих інформаційних файлів.

Набирає чинності наказ Міністерства юстиції «Про затвердження Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек і Державного реєстру обтяжень рухомого майна» від 14.12.2012 №1844/5. Цим Порядком визначено процедуру використання і перенесення державним реєстратором прав на нерухоме майно записів з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек, Державного реєстру обтяжень рухомого майна до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно.

Набирає чинності наказ Міністерства юстиції «Про затвердження форм документів, надання (направлення) яких встановлено Законом України «Про громадські об’єднання» від 14.12. 2012 №1842/5. Наказом затверджено форми заяв про реєстрацію громадського об’єднання; повідомлення про освіту громадського об’єднання; підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання; відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання; акредитації відокремленого підрозділу іноземній неурядової організації; закриття відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

Набирає чинності наказ Міністерства юстиції «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств і організацій, із зазначенням термінів зберігання документів» від 12.04. 2012 № 578/5. Перелік містить типові документи, які створюються під час документування однотипних (загальних для всіх) управлінських функцій, які виконуються органами державної влади і місцевого самоврядування, іншими установами, підприємствами та організаціями незалежно від функціонально-цільового призначення, рівня і масштабу діяльності, форми власності, а також документацію, яка створюється в результаті виробничої і науково-технічної діяльності організацій.

Також набирає чинності наказ Міністерства юстиції України «Про внесення зміни до Правил ведення нотаріального діловодства» від 20.12.2012 №1909/5. Зокрема, в новій редакції викладено додаток про типовою номенклатурою справ державної нотаріальної контори, приватного нотаріуса.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин