На Полтавщині померла дівчина, випивши самбуки

Версія про те, що дівчина вдавилася бабаном, не підтвердилася. Юна загибла отримала серйозні опіки, внаслідок вдихання високотемпературних парів алкоголю (можливо після вживання спитрного напою “самбуки”, яким, за свідченнями деяких відвідувачів закладу, вона запила банан та вдихнула гарячі пари).

Як інформує ВЗГ УМВС України, 1 січня 2013 року 19-річна дівчина померла. До лікарні вона потрапила 22 грудня минулого року, під час відпочинку в одному з кафе міста Гребінки.

Зазвичай, напередодні новорічних свят актуальними стають святкові зібрання в колективах та веселощі в розважальних закладах. Нажаль, під час активного відпочинку іноді з людьми трапляються трагічні випадки. Так, 22 грудня до Гребінківської центральної районної лікарні безпосередньо з вечірки без свідомості була доставлена 19-річна дівчина. Першопочатково лікарі встановили діагноз – асфіксія (дівчина начебто подавилася бананом). Розібратися в даній ситуації прибули правоохоронці.

Як встановили працівники міліції, в місті Гребінка під час відпочинку в одному з кафе дівчина взяла участь у конкурсі, умовою якого було за короткий час з’їсти банан. За свідченнями деяких очевидців, під час гри дівчина начебто подавилася бананом, внаслідок чого їй стало зле. Однак згодом, після ретельного обстеження пацієнтки фахівцями із обласного центру, які прибули на допомогу місцевим лікарям, стало відомо, що дівчина не подавилася бананом, а отримала серйозні опіки, внаслідок вдихання високотемпературних парів алкоголю (можливо після вживання спитрного напою “самбуки”, яким, за свідченнями деяких відвідувачів закладу, вона запила банан та вдихнула гарячі пари).

24 грудня дівчину було перевезено на лікування до реанімаційного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні. Однак, попри всі старання медичних працівників, врятувати бідолашну не вдалося. Отримані нею тілесні ушкодження виявилися не сумісними із життям і 1 січня 2013 року вона померла. Правоохоронці за даним фактом проводять ретельну перевірку. Наразі триває кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої). За поданням міліції 26 грудня 2012 року рішенням сесії міської ради заклад, в якому отримала тілесні ушкодження дівчина, припинив свою діяльність.

Ольга Дерев’янко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин