У Крюківському районі відбулося спортивне свято «Зимові канікули – 2013»

3 січня на базі спортивного комплексу бази відпочинку «Шарада» за ініціативою Крюківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулося спортивне свято «ЗИМОВІ КАНІКУЛИ-2013».

У змаганнях прийняли участь діти-вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл району – ДЮСШ №1, ДЮСШ СК «Вагонобудівник», КДЮСШ СТ «Спартак, КДЮСШ «Авангард» та команда бази відпочинку «Шарада».
До них з привітальним словом та побажаннями успіхів у змаганнях звернулася перший заступник голови районної ради Галина Пилипенко.
У 5-ти естафетах змагань було задіяно різноманітний спортивний інвентар – хокейні клюшки, тенісні та волейбольні м’ячі, спортивні куби, легкоатлетичні уступи та гімнастичні лави. За рівної боротьби перемогу здобула команда «Шарада», яка на 1 бал випередила команду ДЮСШ СК «Вагонобудівник». Трійку лідерів замкнула команда КДЮСШ «Авангард».
Наймолодші вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ №1 та відділення греко-римської боротьби КДЮСШ «Авангард» подарували учасникам змагань гарні показові виступи.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Від спонсору змагань ПП ВТК “Лукас” всі учасники спортивного свята отримали ексклюзивні солодкі новорічні подарунки.
За словами голови комітету з фізичної культури і спорту Ганни Келембет, всі учасники змагань отримали заряд позитивної енергії від активної участі у спортивних змаганнях. У подальшому планується зробити їх ще однією доброю спортивною традицією, адже дуже важливо, щоб діти мали можливість активного відпочинку і дозвілля на канікулах.

 

Прес-служба Крюківського райвиконкому

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин