На реставрацію парку «Воїнів-інтернаціоналістів» цього року витратять мільйон

Цього року з міського фонду охорони навколишнього природного середовища на початок робіт з реконструкції парку «Воїнів-інтернаціоналістів» виділено 1 млн. грн, повідомили у прес–службі міськвиконкому.

Як повідомив завідуючий відділом екологічної безпеки управління контролю за станом благоустрою та екологічної безпеки Геннадій Демьохін, вже майже завершено проект реконструкції цього зеленого куточку під регіональний ландшафтний заказник.

На думку головного еколога міста, це найбільший екологічний проект за останні роки. Ним передбачено створення у парку трьох зон: зони рекреації, заповідної зони та зони відпочинку.

Найбільше реконструкція торкнеться зони відпочинку, де планується заміна мереж, асфальтного покриття, будівництво об’єктів. При цьому меморіальний комплекс та центральна алея парку, присвячені подвигу воїнів-афганців, не зазнають значних змін – замінять лише асфальтне покриття на плитку.

Крім цього, у парку планують повністю оновити освітлення та прокласти мережі поливу, і, звичайно ж, висадити нові дерева, значно збільшивши їх різновид.

Варто нагадати, парк «Воїнів-інтернаціоналістів» знаходитиметься на балансі Автозаводської районної ради.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин