Політичний гороскоп

Кременчуцька міська рада представлена всіма знаками східного гороскопа, від Щура до Свині. Найрізноманітнішою є найбільша фракція – Партії регіонів. У ній найбільше людей, які народилися у рік Свині, – 5. У «бютівців» лише вісім знаків із дванадцяти, і найбільше представників тут під знаком Щур – 4.

У плані політики 2013 рік Змії буде досить неспокійний. Від самого його початку стане відомо про кардинальні політичні перестановки, які зададуть метушливий тон політичній обстановці всього світу. Дуже ймовірна зміна політичних лідерів на арені деяких країн. Не між країнами відбуватиметься велике «кипіння» політичних пристрастей, що робить цей рік спокійним щодо будь-яких чужоземних вторгнень і репресій. Але всі конфліктні ситуації і невдоволення суспільства окремо взятої країни будуть призводити до внутрідержавних виступів, що навіть може стати передумовою виникнення громадянських рухів проти урядів.

ЩУР: Оксана Гуйда; Михайло Гуртовий; Валентин Стасюк; Микола Ляпун; Микола Черниш; Юрій Шаповалов (нардеп).

Початок 2013 року принесе Щурові силу-силенну різних турбот і клопотів. Однак не слід лякатися і ховати голову в пісок. Виступіть у ролі організатора: розподіліть обов’язки серед колег і підлеглих. Однак не забувайте контролювати їх виконання, не залишайте все на самоплив, інакше все може піти навскіс.

2013 рік – не час обирати човник, на якому ви будете «плавати», бо, обравши не той плавзасіб, можна опинитися на «Титаніку» й не встигнути з нього втекти.

Згідно зі східним китайським гороскопом, 2013 рік Чорної Водяної Змії стане для Щура роком розумової праці. Вам доведеться багато думати і знаходити вихід із різних ситуацій. Щоб уникнути стресів, депресій і нервових зривів у таких умовах, астролог радить Щурові знайти хобі, яке допоможе відволіктися від поточних проблем.

Східний китайський гороскоп-2013 говорить про те, що фінансова ситуація буде для Щура досить стабільною протягом року, головне – не ризикувати грошима в травні і вересні – це найнебезпечніші для вас місяці в плані матеріальних втрат.

БИК: Юрій Гриценко; Катерина Долецька; Олег Сазонов; Володимир Шапран; Сергій Іванов.

Якщо ви мріяли про щось усе життя, то 2013-й рік надає вам можливість здійснити ваші мрії. Бик, який хотів змінити місце проживання, має всі шанси це зробити. Ви можете переїхати в інше місто або навіть країну! Однак, щоб усе це здійснилося, не можна просто сидіти, склавши руки – треба діяти.

Згідно зі східним китайським гороскопом, Червоним Бикам бурхливої енергії вистачить на все. Тож постарайтеся використовувати її з розумом.

Східний китайський гороскоп говорить про те, що 2013 рік сприятливий для того, щоб змінити життя. Проте слід розуміти, що змінити його ви можете як у кращий, так і у гірший бік. Тому важливо не наробити дурниць.
У подальшому складно буде змінити ті рішення, які ви приймете в 2013 році Чорної Водяної Змії. Тому діяти потрібно дуже розумно й обережно, думаючи, в першу чергу, про наслідки.

ТИГР: Олександр Березянський; Леонід Голобородько.

Якщо минулого року Тигр літав у хмарах, то у 2013 році Чорної Водяної Змії час спускатися з небес на землю. Згідно зі східним китайським гороскопом, обставини будуть складатися так, що ваша бурхлива фантазія може в остаточному підсумку вилізти вам боком.

Усі знають, що ці величезні тварини іноді поводяться як маленькі кошенята. Тож у цей рік гратися у конячки, солдатики вже не вийде, адже як у сім’ї, так і на роботі від вас можуть вимагати прийняття рішень. І тут ваша багата уява здатна тільки нашкодити – спробуйте відключити її на деякий час. Зараз вам потрібна холодна голова і тверезий розрахунок.

Східний китайський гороскоп на 2013 рік Чорної Водяної Змії говорить про те, що на роботі Тигра чекають конфлікти з начальством на ґрунті неприязні, непорозуміння. Спробуйте не допустити цього, особливо якщо ваш керівник Щур. Налагодьте доброзичливі відносини з начальством із самого початку року, тоді наприкінці 2013 ризик звільнення буде значно менший.

КРОЛИК: Олександр Головач; Дмитро Кравченко; Григорій Брижаха; Андрій Недяк.

Кроликові 2013 дає можливість вийти на новий рівень розвитку й особистісного зростання. Для цього вам потрібно проявити самостійність і навчитися приймати власні рішення.

Згідно зі східним китайським гороскопом, у 2013 році Кроликові варто спробувати змінити роботу або урізноманітнити її, взявши на себе додаткові обов’язки. Кролик може навіть замислитися над тим, що час відкрити власну справу, і це чудово – зірки прихильні до розвитку вашого бізнесу. Зрозуміло, це зажадає від Кролика більшої сміливості й винахідливості, ніж зазвичай. Але не лякайтеся: хто не ризикує, той не п’є шампанського, як відомо. Хоча, звісно, Кролику набагато легше й приємніше просто відсиджуватися за чиєюсь «широкою» спиною.

ДРАКОН: Вікторія Гончаренко; Василь Івко; Петро Пугач; Євгеній Холод; Ірина Зінченко.

Останнім часом ви тупцюєте на місці. 2013 для Дракона – це рік, коли необхідно діяти. Не втрачайте час – вам потрібно рвонути з місця у кар’єр, і зробити це відразу, на початку року. Повірте у власні сили і не слухайте різноманітні плітки у себе за спиною.

Згідно зі східним китайським гороскопом, у 2013 році Чорної Водяної Змії ви здатні домогтися підвищення на посаді і зростання доходів. Деякі люди з вашого оточення будуть відмовляти вас і, можливо, навіть заважатимуть. Не слухайте їх, ідіть до своєї мети.

Якщо ви планували великі покупки, найкраще зробити їх у вересні-жовтні, так буде більш вигідно. Але в жодному разі не у травні – тоді це стане причиною багатьох проблем.

ЗМІЯ: Олег Бабаєв (міський голова); Віталій Величко; Олег Говорушко; Сергій Кузнєцов; Наталія Лихошвай; Олександр Роженко.

2013 рік Чорної Водяної Змії дуже сприятливий для духовного розвитку Змії. Відвідайте звалище, околиці міста, гуртожиток на Олега Кошового – звісно, все це не допоможе вам відволіктися від негативних думок і стресів. Однак після такого «відпочинку» Змія накинеться на роботу з подвоєною енергією, і будь-яка справа буде їй по зубах.

Згідно зі східним китайським гороскопом, у відносинах із партнерами у Змії в 2013 році не все буде гладко. Якщо ви раптом усвідомили, що ваш партнер не розуміє вас, не поділяє ваші погляди на життя, не впадайте в депресію. Можливо, вам варто подумати про нових партнерів, підлеглих або «бізнес-друзів».

Будьте обережні в листопаді: можливі дуже неприємні події.

КІНЬ: Сергій Гамза; Петро Столяр; Олександр Семеніщев.

Для Коня 2013 рік Чорної Водяної Змії буде насичений різними подіями і досить цікавий. Вас чекає багато приємних і пам’ятних моментів.

Східний китайський гороскоп говорить про те, що протягом 2013 ви будете отримувати безліч знаків уваги і навіть подарунків.
Згідно зі східним китайським гороскопом, у 2013 рік Чорної Водяної Змії зірки сприяють різним поїздкам і подорожам – скористайтеся цим і поїдьте кудись відпочити.

БАРАН: Микола Гвоздецький; Ірина Дроздова; Олександр Козенко; Олександр Яцина.
Згідно зі східним китайським гороскопом, початок 2013 принесе Козі занепокоєння з приводу допомоги виборцям. І цього року на ваші плечі ляже багато клопоту.

На роботі вас очікує серйозна завантаженість при тому, що начальство навіть не побажає віддячити вам за виконану роботу. Але не приймайте спішних рішень – ситуація нормалізується ближче до кінця року.

Східний китайський гороскоп 2013 говорить про те, що в рік Чорної Водяної Змії Коза найбільше схильна до стресів і нервових зривів. Спробуйте виділяти час для відпочинку – він вам дуже необхідний.

МАВПА: Едуард Шевчук; Володимир Шайнога.

Мавпі на початку 2013 року може здатися, що її фінансове становище досить стійке. Будьте обережні: якщо почнете смітити грошима зараз, наприкінці року залишитеся ні з чим. Не робіть великих необґрунтованих витрат, усе це може вилізти вам боком. Найкраще витратити гроші на благодійність.

Згідно зі східним китайським гороскопом на 2013 рік Чорної Водяної Змії, найскладнішим місяцем буде жовтень. У цьому місяці краще не вкладати гроші, не інвестувати – швидше за все, вас чекає провал. Фінансові угоди слід здійснювати обережно, бажано в присутності юриста.

ПІВЕНЬ: Олег Балим; Ігор Березенський; Віктор Бугайчук; Андрій Джигіль; Віталій Котляр; Віталій Таценюк; Василь Щобак; Кирило Юхно.

Початок 2013 року Чорної Водяної Змії буде для Півня досить спокійний. Вільний час Півень цілком може присвятити читанню книг, в’язанню, рукоділлю. Але вже з весни у вас з’явиться багато справ, тож накопичену взимку енергію ви зможете витратити в повній мірі.

Якщо ви не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації, не соромтеся питати поради. Тоді професійне зростання не змусить себе чекати.

Не слід провокувати конфлікти з керівництвом або високопосадовцями, це може негативно вплинути на ваш гаманець.

СОБАКА: Геннадій Алєксєєв; Геннадій Іванян; Геннадій Леготкін; Віталій Надоша; Олег Максак; Тарас Захарченко.
Згідно зі східним китайським гороскопом, перша половина 2013 року буде для Собаки досить сприятлива і необтяжлива. Особливо успішною у цей період буде співпраця із зарубіжними партнерами. Також це сприятливий час для інвестицій у нерухомість за кордоном. Активні заняття спортом допоможуть вивільнити накопичену енергію і забезпечать вам бадьорий настрій.

У другій половині 2013 року Чорної Водяної Змії у Собаки виникне питання: чи продовжувати стосунки з людиною, які, по суті, вичерпали себе? Чи усе ж спробувати їх налагодити?

Східний китайський гороскоп на 2013 рік Чорної Водяної Змії говорить про те, що, починаючи з осені, можливі проблеми з перевірними інстанціями – наведіть лад у справах заздалегідь, підготуйте необхідні документи. Поставтеся до цього серйозно – наслідки невідповідностей можуть бути дуже неприємні.

СВИНЯ: Василь Волошин; Ілона Бобер; Галина Гладенька; Володимир Криворучко; Ігор Кушнір; Ігор Семеняченко; Геннадій Нежурбіда; Ірина Федько; Ольга Шиян.

Згідно зі східним китайським гороскопом, у 2013 році Свиня гостро відчує нестачу у живому спілкуванні. Однак спробуйте убезпечитися від спілкування з неприємними людьми, заздрісниками – в 2013 році Чорної Водяної Змії енергетичний фон Свині дуже вразливий, і таке спілкування може завдати непоправної шкоди.

У першій половині 2013 року не перевантажуйте себе роботою – можете збавити і без того слабке здоров’я. У літні місяці добре відпочиньте і наберіться сил. Поїздка в далекі краї збагатить вас новими враженнями і зарядить енергією.
Восени Свиня візьметься за роботу з новими силами. Не бійтеся відповідальності: починайте нові проекти, керуйте співробітниками – зараз ви цілком здатні довести почату справу до кінця.

І головне, дорогі наші депутати, ми бажаємо Вам у наступному році працювати із задоволенням. Задоволенням для нас, виборців. Щоб кожне ваше рішення, в першу чергу, покращувало життя кременчужан, міста, а не когось персонально.
Щоб цього року «пітон», що головує, не змушений був з’їдати «щурів» та «кроликів», щоб «мавпи» не дражнили «тигрів», а «бики» й «півні» легко знаходили спільну мову із «собаками» та «кіньми». Щоб «свині» й «вівці» поводилися як люди, а «дракону» не було за всіх соромно.
Із 2013 роком вас!

Євгенія Гамза
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин