У Полтаві дитина травмувалася кришкою люку

Подібний нещасний випадок міг трапитася і в Кременчуці. Адже на вулицях нашого міста є багато колодязів не щільно прикритих кришками люків. А є й такі, де кришок зовсім немає.

2 січня, до дитячої міської клінічної лікарні за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями у вигляді забоїв реберної дуги та селезінки звернувся 10-річний хлопчик, мешканець міста Полтава.

Як з’ясувалося, травму дитина отримала 1 січня в дворі будинку по вулиці Г. Сталінграда. Під час прогулянки він наступив на кришку люку каналізаційного колектору, в результаті чого кришка перевернулась та нанесла дитині удар в область грудної клітини.

Наразі стан здоров’я дитини задовільний. Міліція проводить перевірку.

«Вісник» ще восени писав про проблему відкритих люків в Кременчуці. Тоді у міському УЖКГ повідомили, що точної схеми розміщення колодязів, ані інформації про те, яка кількість колодязів на вулиці міста, ні про те в якому технічному стані люки, якими вони закривають, ані про те чи є там ці люки взагалі, у них немає. Та «Вісник» пройшовшись деякими міськими вулицями знайшов не один відкритий люк. За ці місяці ситуація мало чим змінилася. Стало лише небезпечніше в тому плані, що під снігом не видно, чи щільно прилягає кришка люка.

Тож батькам варто порадиди лише пильніше слідкувати за дітьми, аби не трапилось нещасного випадку, як у Полтаві.

А небайдужим кременчужанам нагадати номери телефонів, куди слід звертатися, коли побачать відкриті колодязі на міських вулицях:

***у службу оперативного контролю міськвиконкому «15-63».

***у Автозаводський відділ благоустрою – 77-77-32

***Крюківський відділ благоустрою – 6-21-90.

Фахівці відділів беруть на замітку ці відкриті колодязі і передають інформаціям підприємствам, на балансі яких знаходяться ці колодязі.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин