У Кременчуці підприємці не хочуть прибирати сніг із паркувальних кишень

Прибирати сніг у паркувальних кишенях кременчуцькі підприємці не поспішають – мовляв, вони не просили їх облаштовувати. Це є ще однією з причин конфлікту, який виник між підприємцями та відділом благоустрою. Про це йшлося під час апаратної наради у міськвиконкомі 8 січня.

Нагадаємо, суперечка виникає через невідповідність між закладеними тарифами по прибиранню прибудинкової території і розмірами території, яка повинна прибиратися згідно з правилами благоустрою.

За словами ж начальника міського управління з питань благоустрою і екології Сергія Гаріфова, в УЖКГ має бути список закріплених паркувальних кишень згідно з поданими підприємцями заявами на їх облаштування. Проблема ж полягає у тому, що такі заяви, скоріше за все, писали далеко не всі підприємці.

За словами першого заступника міського голови Андрія Погрібного, ще у 2008 році екс-заступник міського голови Микола Порицький мав усну домовленість із підприємцями щодо облаштування паркувальних кишень. Тобто, влада облаштувала місце для паркування транспорту поблизу офісів та торгових точок, а підприємці поклали тротуарну плитку.

«Потрібно йти до кожного підприємця і укладати з ним угоду стосовно прибирання, це елемент благоустрою, тож за цим повинен стежити підприємець», – зазначив перший заступник міського голови Андрій Погрібний.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин