З початку року кременчужан вже дурять надавачі послуг

Не минуло і 10 днів нового року, а в міському управлінні торгівлі і розвитку підприємництва вже купа скарг від кременчужан.

Як повідомила начальник управління Людмила Жорняк, найбільше скарг на надавачів послуг. Зокрема на неякісне встановлення вікон і дверей, неякісне облаштування супутникового телебачення, тощо.

Часто кременчужани з майстрами, що неякісно встановили двері чи вікна, навіть не укладають ніяких угод. А коли немає відповідних документів про надання послуг, то змусити останніх усунути недоліки чи повернути гроші не те що важко, а просто неможливо, зазначає пані Жорняк.

За її словами, також кременчужани іноді потрапляють на гачок до шахраїв, які видурюють гроші, як передоплату. Жертвами найчастіше стають пенсіонери.

Тож Людмила Жорняк закликає кременчужан оформляти угоди з надавачами послуг, аби у разі виявлення дефектів і недоліків, їх можна було усунути.

«Вісник» у свою чергу нагадує номер телефонаі адресу , за яким можна поскаржитися захисникам прав споживачів, які знаходяться у Полтаві.

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Полтавській області знаходиться за адресою: вул Пушкіна, 16. тел:
(0532) 56-56-34

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин