Кременчуцьким абітурієнтам: як будуть проводити ЗНО-2013

Розподіл абітурієнтів по пунктах тестування буде здійснено після формування абітурієнтської бази.

Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева в інтерв’ю газеті “Освіта України”.

За її словами, у нинішньому році буде змінений алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами незалежного тестування. Зокрема, буде враховуватися кількість людей, що виявили бажання пройти ЗНО по тому чи іншому предмету, регіон проживання і мова тестування. Інформація про місце, дату й час початку проведення ЗНО по кожному предметіу буде зазначена в запрошенні-перепустці, яке розішлють поштою не менш е ніж за три тижні до початку самих тестів.
Крім того, абітурієнти зможуть роздрукувати необхідні документи зі своїх інформаційних сторінок, розміщених на сайті УЦОКО. При цьому в Центрі порекомендували завчасно уточнити маршрути проїзду до пунктів тестування, адреси яких будуть розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти заявила, що кількість тестових завдань скорочують, щоб підвищити їхню якість і уникнути вгадування відповідей. Відповідаючи на критику щодо скорочення кількості тестів по деяких предметах, у якому низка експертів побачила недостачу завдань у цілому, Зайцева заявила, що банк тестів, навпаки, постійно поповнюється. “Міністр Дмитро Табачник оголосив, що через два роки ми повинні створити повноцінний банк тестових завдань. Так що завдань вистачить всім”, – пояснила вона.

Скорочення ж кількості тестів, запевняє Зайцева, повинне підвищити їхню якість. Наприклад, по фізиці число завдань скоротилося з 36 до 34 за рахунок завдань із вибором однієї правильної відповіді – тобто там, де абітурієнти могли його вгадати. При цьому значимість тестів, що вимагають самостійного написання числової відповіді, була збільшена.

Крім фізики кількість завдань бути скорочено в тестах по історії України й всесвітньої історії – з 60 до 55. Відповідно, скоротився й час на їхнє проходження – з 150 до 135 хвилин.

Директор УЦОКО нагадала, що низка змін відбулася й в інших дисциплінах. Так, у тестах з англійської мови кількість комунікативних ситуацій скорочене з 4 до 3. Крім того, вилучений критерій оцінювання “Логічність і послідовність викладу” і переглянута система оцінювання власного висловлення за критеріями “Лексика й граматика”.

MIGnews.com.ua

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин