Прокурор Кременчука опротестував рішення сесії по ФОП Мельник

Прокуратура Кременчука опротестувала рішення сесії міськради по розірванню договору оренди з підприємцями Мельниками. Подання прокурора про усунення порушень вимог чинного земельного законодавства України стало результатом проведення перевірки.

Кременчуцька прокуратура перевірила дотримання вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про оренду землі» під час прийняття сесією Кременчуцької міської ради рішень із земельних питань. В результаті перевірки прокурор Кременчука Тимофій Кодола направив подання на ім’я міського голови Олега Бабаєва, в якому йдеться про те, що прийняте сесією міськради рішення про розірвання договору оренди землі по вул. Вадима Бойка, 7 з підприємцем Тамарою Мельник не відповідає чинному законодавству.

Нагадаємо, на сесії міськради 27 листопада на розгляд депутатів виносилось рішення з двох пунктів: розірвання договору на оренду землі на вулиці Вадима Бойка,7 («Ново-Іванівський ринок») та договір оренди землі на вулиці Б. Хмельницького (берегова смуга біля Дніпра, в районі Ревівки) з ФОП Тамара Мельник. З боку приватного підприємця юрвідділ міськвиконкому вбачив порушення умов договору оренди, за якими на цих ділянках не можна будувати капітальні споруди. У першому випадку на ділянці розміщені торгові павільйони, у другому – будівля яхт-клубу «Посейдон». За прийняття цього рішення проголосував 41 депутат.

Прокурорська перевірка встановила: «дане рішення суперечить вимогам чинного законодавства, чим спричиняється шкода інтересам держави, а саме – підривається авторитет органів місцевого самоврядування України».

Тож, керуючись ст.23 Закону України «Про прокуратуру», прокурор Кременчука Тимофій Кодола вимагає розглянути подання прокурора на сесії міської ради та усунути виявлені порушення чинного законодавства шляхом приведення пункту 1 даного рішення у відповідність до чинного законодавста.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин