Через батьківську квартиру відправив брата у петлю

Напередодні Різдва Христового до Київського районного відділу міліції міста Полтави надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир у провулку Шевченка закінчив життя самогубством сорокасемирічний чоловік. Виїхавши на місце події, працівники слідчо-оперативної групи райвідділу та медики слідів насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили. Однак під час спілкування з рідними померлого з’ясувались обставини, які змусили працівників міліції засумніватись у тому, що із життям чоловік попрощався саме з доброї волі.

Протягом останніх років свого життя нині вже покійний чоловік проживав разом зі своєю мамою та цивільною дружиною. У червні минулого року матір померла, заповівши свою квартиру не лише сину, який проживав із нею, але й старшому, у якого також була своя сім’я і який проживав окремо. З того моменту між братами почались постійні конфлікти. Старший брат погрожував молодшому і вимагав віддати йому свою частку помешкання. Молодший брат відчував реальні загрози своєму життю і для того, щоб їх позбутись, вирішив офіційно одружитись. На його думку, це повинно було заспокоїти брата, адже на випадок чого його частина помешкання все одно дістанеться дружині. Однак результат такого вчинку виявився зворотнім.

«На початку січня до нас у квартиру прийшов брат мого чоловіка із жінкою, – розповідає дружина померлого. – Він силоміць викинув мене напівроздягненою із квартири і сказав, щоб я більше тут не з’являлась – тут будуть жити вони». Зважаючи на погрози, повертатись додому жінка не наважилась, спроби зв’язатись із чоловіком по телефону також успіху не мали. «Лише один раз чоловік підняв слухавку, – продовжує жінка. – Він був дуже пригнічений і встиг мені сказати, що його брат проживає разом із ним і нікуди не випускає з квартири. Після цього я почула крики брата з вимогою покласти слухавку, і зв’язок перервався». Через декілька днів до жінки зателефонував знайомий та повідомив, що через вікно бачив її чоловіка на кухні з розбитою головою в крові. Поговорити з потерпілим та запитати, що сталось, знайомому не вдалося, тому що старший брат почав кричати і прогнав його геть. Наступна звістка, яку отримала дружина про свого чоловіка, надійшла шостого січня 2013 року – зателефонувала дружина старшого брата та повідомила, що чоловік повісився у своїй кімнаті.

Зважаючи на такі обставини, відразу після отримання заяви від дружини померлого Київський райвідділ міліції міста Полтави розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства). Якщо в процесі досудового розслідування буде доведено вину старшого брата у скоєнні даного злочину, то йому загрожуватиме покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

За матерiалами помічника начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області Володимира Пасічка
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин