Кременчуцьких реєстраторів консультує управління земельних ресурсів

З 1 січня функції реєстрації прав власності та постійного користування, а також договорів оренди відійшли до Держреєстру. Там замість державних актів мають видавати свідоцтва на право власності нерухомим майном. У Кременчуці цей процес поки що пригальмовується.

Якщо врахувати, що Держреєстр – новостворений орган, який ще не здійснював державної реєстрації прав на земельні ділянки, то якийсь час звичним явищем стане затягування процесу державної реєстрації права оренди землі, стверджують фахівці.

«Новостворений орган реєстрації і орган Держкомзему, який раніше проводив реєстрацію, між собою не передбачили перехідного періоду. Тож поки що виникають деякі проблеми», – зазначила начальник управління земельних ресурсів міськвиконкому Ірина Безверха під час апаратної наради 8 січня.

«Ми щодня працюємо з реєстраторами, надаємо їм посильну допомогу, тому що для них це вперше, вони з цим раніше не стикалися. Поки що вони просять не створювати черги. Думаю, що з часом вони плавно перейдуть в режим нормальної реєстрації», – запевнила Ірина Безверха.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин