У Кременчуці поменшає санлікарів – перевірок теж поменшає

Як повідомив Віктор Самойленко, начальник Кременчуцького міжрайонного управління Держсанепідемслужби головного управління у Полтавській області, фахівці нового управління здійснюватимуть перевірки об’єктів торгівлі, підприємств, які виготовляють харчові продукти, але таких перевірок буде менше.

Так, підприємства підвищеного ризику (що виготовляють харчові продукти) перевірятимуть раз на рік. Підприємства середнього ризику (магазини, супермаркети, де реалізовують продукти харчування) – один раз на три роки. А кіоски і невеликі крамнички – раз на п’ять років. Підприємців, які працюють за єдиним податком, фахівці міського управління Держсанепідемслужби взагалі не мають права перевіряти. Це стосується планових перевірок. Позапланові, як і раніше, спеціалісти управління мають проводити у разі надходження скарг від кременчужан. «Реформи потрібні, але при зменшенні контролю з боку санлікарів власники магазинів, підприємств, пов’язаних із випуском і реалізацією харчової продукції, мають ввести більш жорсткий контроль на своїх підприємствах. Наразі у деяких продовольчих магазинах можна спостерігати такі картини, коли не всі продавці мають спецодяг чи приймають їжу на робочих місцях» – констатує Віктор Самойленко.

Так, на його переконання, на рівні держави варто переглянути нормативну базу щодо випуску і реалізації продуктів харчування, де передбачити, що за порушення на власників не лише накладатимуть штрафи, а й закриватимуть підприємства.

Ліквідація міської СЕС проводиться згідно з наказом МОЗ України від 21.09.2012 № 176-О «Про ліквідацію бюджетних закладів, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України».

Працівники будуть звільнені за відповідною статтею трудового кодексу і знову прийняті на роботу у відповідні структури. У масштабах країни звільнити планують більше 20 тисяч людей, залишити ЗО тисяч. Під звільнення першими потраплять пенсіонери. На це із бюджету планують витратити близько 20 млн. грн.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин