Наступного тижня до Кременчука приїде посол Індонезії

Три дні, з 17 по 19 січня, у Кременчуці перебуватиме делегація Посольства Республіки Індонезія. Гості виявили бажання відвідати два промислові підприємства Кременчука і побувати у парку Миру, де встановлений Гонг Миру.

У Кременчуці очікують на приїзд високоповажності пані Нінік Кун Нар’яті, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні.

У складі делегації представлені: Пан Мохаммад Захірс`ях Судаджад, радник – голова політично-економічного відділу Посольства, Пані Тереза Амран, другий секретар – голова соціально-культурного відділу Посольства, пан Буді Сантосо,
співробітник посольства – особистий секретар посла, пан Прабово Хімаван – співробітник політично-економічного відділу посольства.

Як розповів керівник АСМБР Андрій Мельник, це перша робоча поїздка пані Нінік Кун Нар’яті у якості Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні.

Пані Нінік Кун Нар`яті хоче зустрітися з керівництвом міста, а також побувати на «АвтоКрАЗі» та Кременчуцькому автоскладальному заводі. Окрім того, побувати в парку Миру, де встановлено Гонг Миру.

Варто нагадати, цього року завершилися повноваження Надзвичайного та Повноважного Посола Індонезії, її високоповажності пані Дра Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.

Пані Дра Нінінг Сунунгсіх Рохадіат тісно співпрацювала і з АСМБР, і з міським керівництвом. Новопризначений посол Індонезії теж висловила ініціативу продовжувати співпрацю.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин